Cheapest weed in Hattiesburg, MS
1,912 Hattiesburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Hattiesburg
See all flower prices →Cheapest right now: ***SALE***Big River Grand Daddy Purp 7g at Green Therapy Dispensary — $18 ($2.57 per gram) · 892 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ***SALE***Big River Grand Daddy Purp 7g Flower | each | $18 | $2.57/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | ***SALE*** Big River Cake Fighter 28g Flower | each | $72 | $2.57/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ***SALE*** Big River OG Kush Breath 28g Flower | each | $72 | $2.57/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ***SALE*** Big River Cake Fighter 14g Flower | each | $42 | $3/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ***SALE*** Big River OG Kush Breath 14g Flower | each | $42 | $3/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | ***SALE*** Big River Cake Fighter 7g Flower | each | $22 | $3.14/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | ***SALE*** Big River OG Kush Breath 7g Flower | each | $22 | $3.14/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Delta Bud | Chocoskunk Pre-Pack - 7 g Flower | each | $22.40$3230% off | $3.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hattiesburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Dream | Cartridge | 2.1g at Pine Belt Medicinal — $21 ($10 per gram) · 488 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Dream | Cartridge | 2.1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $10/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Dream | Cartridge | 2.1g Vape Pens | each | $34 | $16.19/g | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dazzleaf DAZZii Boxx 510 Vape Pens | each | $18.99 | $18.99/piece | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Kind Pen Mist Oil Vaporizer Vape Pens | each | $19.99 | $19.99/piece | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Basin (black) Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Mary Jane & Herb's Hattiesburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Green Crack | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Hattiesburg
See all edibles prices →Cheapest right now: Noshy | Mixed Berry Blast | 3000MG 60ct at Country Boy Dispensary — $77.25 ($2.58 per 100mg of THC) · 383 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Noshy | Mixed Berry Blast | 3000MG 60ct Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $77.25$10325% off | $2.58/100mg THC | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Noshy | Pineapple Mango Paradise | 3000MG 60ct Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $77.25$10325% off | $2.58/100mg THC | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Noshy Mega Dose Gummies - Watermelon Cherry Rush 3000mg Edibles | each · 3000mg THC | $90 | $3/100mg THC | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Noshy Mega Dose Gummies - Mixed Berry Blast 3000mg Edibles | each · 3000mg THC | $90 | $3/100mg THC | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Noshy Mega Dose Gummies - Pineapple Mango Paradise 3000mg Edibles | each · 3000mg THC | $90 | $3/100mg THC | Green Therapy Dispensary Hattiesburg · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Stash House - Noshy: High Dose Pineapple Mango Paradise - Gummies 3000mg - 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $110 | $3.67/100mg THC | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Stash House - Noshy: High Dose Berry Blast - Gummies 3000mg - 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $110 | $3.67/100mg THC | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Stash House - Noshy: High Dose Watermelon Cherry Rush - Gummies 3000mg - 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $110 | $3.67/100mg THC | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Hattiesburg
See all concentrates prices →Cheapest right now: SSB | Sunset '98 | 3.5G moon rock at Country Boy Dispensary — $35.25 ($10.07 per gram) · 87 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SSB | Sunset '98 | 3.5G moon rock Concentrates | eighth | $35.25$4725% off | $10.07/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Belushi's Farms - 3.5g - Pineapple Sage - Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Hattiesburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Belushi's Farm | 3.5g | Cadillac Gelato | Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Hattiesburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Honey Farm | 2.5g | Cheeseberry x Blueberry Diesel | Snow Caps Concentrates | 2.5 g | $42 | $16.80/g | DABBS Cannabis Dispensary Hattiesburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LA Kush Cake | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | each | $18.20$2630% off | $18.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Big River - Millenium Crasher - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rolling Pines | Cured Resin Syringe Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River - Gorilla Milk - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Hattiesburg
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram) · 59 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Keen Cannabis | Daily Biscotti | 7G Blunt Bag Pre-rolls | quarter | $32.25$4325% off | $4.61/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Keen Cannabis | Shagzilla | 7G Blunt Bag Pre-rolls | quarter | $32.25$4325% off | $4.61/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | WellCraft | SnowMan | 1g Pr Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | WellCraft | London Pound Cake Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Sipp | AK-47 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Gushmints Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | River Remedy | River Rolls | Cakemera Preroll - 7 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $44.80$6430% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Hattiesburg
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Southern Greenz | Train Wreck | 1g Infused Pr at Country Boy Dispensary — $9 ($9 per gram) · 3 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southern Greenz | Train Wreck | 1g Infused Pr Infused Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Out | Infused Joints | 1g Southern Greenz · Infused Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lion Paw | Sweet Tarts Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $10.50$1530% off | $10.50/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hattiesburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hattiesburg →Discounted items across Hattiesburg menus, newest first.
Best dispensaries in Hattiesburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (3 items at 2 stores) in Hattiesburg — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.