Cheapest pre-rolls in Hattiesburg, MS
Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
59 comparable pre-rolls listings at 3 Hattiesburg dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Keen Cannabis | Daily Biscotti | 7G Blunt Bag Pre-rolls | quarter | $32.25$4325% off | $4.61/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Keen Cannabis | Shagzilla | 7G Blunt Bag Pre-rolls | quarter | $32.25$4325% off | $4.61/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | WellCraft | SnowMan | 1g Pr Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | WellCraft | London Pound Cake Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Sipp | AK-47 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Gushmints Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | River Remedy | River Rolls | Cakemera Preroll - 7 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $44.80$6430% off | $6.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Heavy Fog - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Dragon Fire | Frankenshiz | 1g PR Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Sipp | Pink Runtz Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $23.80$3430% off | $6.80/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Sipp | Gelato 41 Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | The Sipp | Chineal Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Sipp | OG Runtz Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | The Sipp | Blue Dream Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Sipp | The 34 Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grandi Candy – Pre Roll – 1g The Sipp · Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Sipp | Amarelo Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Sipp | Blue Dream Preroll - 3 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $21$3030% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | River Remedy | River Rolls | Green Apple Gas Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $24.50$3530% off | $7/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | The Sipp | GG4 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $25.20$3630% off | $7.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | The Sipp | Blue Gruntz Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $25.20$3630% off | $7.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | River Remedy | River Rolls | Carambola Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $25.20$3630% off | $7.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | River Remedy | River Rolls | The 34 Preroll - 7 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $51.80$7430% off | $7.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Hattiesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | River Remedy | River Rolls | AK-47 Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | River Remedy | River Rolls | Lantz Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | The Sipp | Cakemera Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | The Sipp | Carambola Preroll - 3 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $23.80$3430% off | $7.93/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | River Remedy | River Rolls | Gushmints Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $28$4030% off | $8/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | The Sipp | Caked Up Candy Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $28$4030% off | $8/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | River Remedy | River Rolls | The 34 Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $28.70$4130% off | $8.20/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Ric Flair Drip Pre-Roll Southern Sky Brands · Pre-rolls | gram | $8.25$1125% off | $8.25/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sweet Cheese | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $8.25$1125% off | $8.25/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pure | Whippetz | 1g pre-roll Pre-rolls | gram | $8.25$1125% off | $8.25/g | Country Boy Dispensary Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | The Sipp | AK-47 Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | The Sipp | Cakemera Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | The Sipp | Pink Runtz Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | The Sipp | Caked Up Candy Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Pine Belt Medicinal Hattiesburg · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Hattiesburg pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hattiesburg price: $7.93 per gram (middle of $6.40–$30.80). That works out to about $27.75 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Hattiesburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hattiesburg price data: cheapest weed in Hattiesburg, cheap ounces, Hattiesburg flower price index, Hattiesburg deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.