Cheapest weed in Hazlehurst, MS
381 Hazlehurst menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Hazlehurst
See all flower prices →Cheapest right now: Black Water Reserve | 14g | Grape Lobster at DABBS Cannabis Dispensary — $56 ($4 per gram) · 167 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Black Water Reserve | 14g | Grape Lobster Flower | half ounce | $56$7020% off | $4/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7219% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 14g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | half ounce | $65$8120% off | $4.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DABBS | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pharm Grown | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hazlehurst
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Octane Mintz - Full Spectrum - Vape Cart - 1g at DABBS Cannabis Dispensary — $29 ($29 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Hazlehurst
See all edibles prices →Cheapest right now: Noshy | 3000mg | Pineapple Mango Paradise | High Dose Gummies | 60pk at DABBS Cannabis Dispensary — $99 ($3.30 per 100mg of THC) · 154 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Noshy | 3000mg | Pineapple Mango Paradise | High Dose Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $99 | $3.30/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Grown Therapeutics | 500mg | Pineapple Orange Smoothie Edibles | each · 500mg THC | $24$3531% off | $4.80/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $54 | $5.40/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gummies - 1000mg - Tart Cherry MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gummies - 1000mg - Mango MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gummies - 1000mg - Key Lime Pie MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gummies - 1000mg - Sour Blue Razz MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Coastal Crop | 1000mg | Tangerine Rum Punch | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $56 | $5.60/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hazlehurst flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hazlehurst →Discounted items across Hazlehurst menus, newest first.
Best dispensaries in Hazlehurst →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.