Cheapest flower in Hazlehurst, MS
Cheapest right now: Black Water Reserve | 14g | Grape Lobster at DABBS Cannabis Dispensary — $56 ($4 per gram)
167 comparable flower listings at 1 Hazlehurst dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Black Water Reserve | 14g | Grape Lobster Flower | half ounce | $56$7020% off | $4/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7219% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 14g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | half ounce | $65$8120% off | $4.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Stunna Runtz | Myrcene Series Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DABBS | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pharm Grown | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Five Point Farms | 7g | Ice Cream Cherry Pie | Milled Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Coastal Crop | 3.5g | Gelato Zkittlez Flower | eighth | $22$2821% off | $6.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Max Harvest | 7g | Smarties Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blackwater Reserve | 7g | Grape Lobster Flower | quarter | $45$6531% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Water Reserve | 7g | Menage Flower | quarter | $45$6531% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Max Harvest | 7g | Lemon Tree Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gruv | 7g | Rainbow Belts 2.0 Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Coastal Crop | 7g | Garlic Dipz Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Coastal Crop | 7g | Fumez Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Max Harvest | 7g | Granddaddy Purp Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Max Harvest | 7g | Black Runtz Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Black Water Reserve | 7g | Tree Flip Flower | quarter | $45$6531% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Black Water Reserve | 14g | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $91$11420% off | $6.50/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Southern Sky | 3.5g | Trop Cherry Flower | eighth | $23$2921% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pharm Grown | 7g | Bubble Butt Flower | quarter | $46$5719% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bahama Blitz | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Pharm Grown | 7g | Sunset Girl Flower | quarter | $46$5719% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Southern Sky | 7g | Black Velvet Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blueberry Muffin | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pharm Grown | 7g | Skylights Flower | quarter | $46$5719% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Southern Sky Brands | 7g | Ole Bliss Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Southern Sky Brands | 7g | Punch Breath Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Southern Sky Brands | 7g | Ultimate Truffle Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blackwater Reserve | 7g | Oreoz Blizard Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Coastal Crop | 7g | Heir Heads Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Coastal Crop | 7g | Tropic Sin Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pharm Grown | 7g | Singapore Sling Flower | quarter | $46$5719% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Gruv | 7g | Blue Dream Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pharm Grown | 3.5g | Chemtrails Flower | eighth | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Black Water Reserve | 7g | Lemozine Flower | quarter | $48$6930% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Hazlehurst · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Hazlehurst flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hazlehurst price: $8.86 per gram (middle of $6.43–$10.86). That works out to about $31.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Hazlehurst publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hazlehurst price data: cheapest weed in Hazlehurst, cheap ounces, Hazlehurst flower price index, Hazlehurst deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.