Cheapest pre-rolls in Laurel, MS
Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
19 comparable pre-rolls listings at 1 Laurel dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Run It - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Heavy Fog - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Double Dream - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Marmalade - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $24$3225% off | $6.86/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | River Remedy - River Rolls: Cakemera - Pre-Roll 0.7g 10pk Pre-rolls | quarter · 10-pack | $54$7225% off | $7.71/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Zushi Sipp 50s – Pre-Roll Pack – 7 × 0.5g The Sipp · Pre-rolls | eighth | $28.50$3825% off | $8.14/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Space Station - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Day Farm - Alpine Fizz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Shiz Nit | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30$4025% off | $8.57/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ric Flair Drip Hybrid Preroll 1g Ric Flair Drip · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Southern Sky - Sour Mai Thai - Pre-Roll 0.5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Zerealz Sipp 50s – Pre-Roll Pack – 7 × 0.5g The Sipp · Pre-rolls | eighth | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | River Remedy - The Sipp: Cakemera - Pre-Roll .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.75$1325% off | $9.75/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | River Remedy - The Sipp: Yea-Y - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | River Remedy - The Sipp: Chineal - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10.50$1425% off | $10.50/g | ROOTDOWN Laurel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Laurel pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Laurel price: $8.50 per gram (middle of $6.21–$9.75). That works out to about $29.75 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Laurel publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Laurel price data: cheapest weed in Laurel, cheap ounces, Laurel flower price index, Laurel deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.