Cheapest weed in Pascagoula, MS
684 Pascagoula menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Pascagoula
See all flower prices →Cheapest right now: RS 11 7g| Green Spark at The Herbalist — $24 ($3.43 per gram) · 282 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RS 11 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Cake Fighter - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bananaconda 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Toffee Headz 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chimera 7g| Magnolia Cannabis Farms Flower | each | $26 | $3.71/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Side by Side - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Millenium Crasher - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Pascagoula
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon Thai Cherry 1g Vape | Lion's Paw at The Herbalist — $24 ($24 per gram) · 150 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Thai Cherry 1g Vape | Lion's Paw Vape Pens | each | $24 | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Betelgeuse - Tupelo Magic Honey - Live Resin - Vape Cart - 1g MidSouth Extracts · Vape Pens | each | $24$3633% off | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Fruity Pebbles 1g Vape | Lion's Paw Vape Pens | each | $24 | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g 510 - Live Resin - Georgia Funk - TMH x MSE MidSouth Extracts · Vape Pens | each | $24$3633% off | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Balance 1:1 1g Cart| HAVA Vape Pens | each | $24$4446% off | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MS Ala Mode 1g Liquid Shatter Vape | Lion's Paw Vape Pens | each | $24 | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mule Fuel 1g Vape | Lion's Paw Vape Pens | each | $24 | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chilli Bomb 1g Vape | Lion's Paw Vape Pens | each | $24 | $24/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Pascagoula
See all edibles prices →Cheapest right now: Blueberry Gummies 500mg| Southern Grown Therapeutics at The Herbalist — $19 ($3.80 per 100mg of THC) · 119 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Gummies 500mg| Southern Grown Therapeutics Edibles | each · 500mg THC | $19 | $3.80/100mg THC | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Gummies 500mg| Southern Grown Theraputics Edibles | each · 500mg THC | $19 | $3.80/100mg THC | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gummies - 1000mg - Key Lime Pie MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MidSouth Extracts - Strawberry Banana - Gummies 1000mg - 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MidSouth Extracts - Huckleberry - Gummies 1000mg - 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gummies - 1000mg/25pk - Bomb Bites MidSouth Extracts · Edibles | each · 25-pack · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gummies - 1000mg - Tart Cherry MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gummies - 1000mg - Sour Watermelon MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $48.75$6525% off | $4.88/100mg THC | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Pascagoula
See all concentrates prices →Cheapest right now: Viper | Solvent | Crumble | 3.5g at ROOTDOWN — $26.25 ($7.50 per gram) · 51 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Viper | Solvent | Crumble | 3.5g River Remedy · Concentrates | eighth | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fire OG | The Blues Brothers THC Syringe | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | each | $12$3969% off | $12/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pineapple Diesel 3.5g Moonrocks | Southern Sky Concentrates | each | $44 | $12.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sunset '98 3.5g Moonrocks| Southern Sky Concentrates | each | $44 | $12.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | RSO Sleep | Solventless | 1g Drool · Concentrates | each | $22$4450% off | $22/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Recovery RSO 1g Syringe| Drool Concentrates | each | $22$4450% off | $22/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | RSO Recovery 1g Syringe| DROOL Concentrates | each | $22$4450% off | $22/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River - Gorilla Milk - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Pascagoula
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram) · 48 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mega Wellness OG 2pk, 1g PR's| Borneo Bud Pre-rolls | each · 2-pack | $2$560% off | $2/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream 10pk Pre Rolls | The Sipp 30's Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GDF: Pre-Roll Pack | Kumquat | Good Day J's | 0.7g ea | 5pk GOOD DAY FARM · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sunset Octane X Pineapple Pez Badass Blunts 7pk | TRAPP Pre-rolls | each · 7-pack | $47 | $6.71/piece | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Southern Sky - CrunchBerry - Pre-Roll 1g 3pk Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $21$2825% off | $7/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ROOTDOWN - Rancid Root - Pre-Roll 0.35g - 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Pascagoula
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram) · 27 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Peanut Butter Breath 10pk Infused PR| Best Mood Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $99 | $9.90/piece | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Widow 10pk Infused PR's| Best Mood Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $99 | $9.90/piece | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Dosado Sherbet - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Dream INFUSED 1pk PR| Best Mood Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/piece | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rainbow Belts 1g Infused PR| Best Mood Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Pascagoula flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Pascagoula →Discounted items across Pascagoula menus, newest first.
Best dispensaries in Pascagoula →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (7 items at 2 stores) in Pascagoula — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.