Cheapest flower in Pascagoula, MS
Cheapest right now: RS 11 7g| Green Spark at The Herbalist — $24 ($3.43 per gram)
282 comparable flower listings at 2 Pascagoula dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RS 11 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Cake Fighter - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bananaconda 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Toffee Headz 7g| Green Spark Flower | each | $24 | $3.43/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chimera 7g| Magnolia Cannabis Farms Flower | each | $26 | $3.71/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Side by Side - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Millenium Crasher - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Heavy Fog #1 - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Day Farm - Pinnacle - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | E-85- 3.5g| Apotha Flower | each | $14$3560% off | $4/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Laughing Buddha | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | each | $29 | $4.14/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Chocoskunk- 7g| Delta Bud Flower | each | $29 | $4.14/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Low Key - Oreoz Blizzard - Flower Flower | quarter | $30$4025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Marshmallow - Flower Flower | quarter | $30$4025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lazy Susan | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $31.50$4225% off | $4.50/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Octane Mints 3.5g| Green Spark Flower | each | $16 | $4.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Moon Blend 3.5g| Green Spark Flower | each | $16 | $4.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Gastronaut 3.5g| Green Spark Flower | each | $16 | $4.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grapes n' Cream- 3.5g| Apotha Flower | each | $16$3959% off | $4.57/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Purple Dank- 14g| Manna Flower | each | $65 | $4.64/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Gautier Ganja- 14g| Manna Flower | each | $65 | $4.64/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Hattiesburg Haze-14g Smalls| Manna Flower | each | $65 | $4.64/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Purple Canyon-14g| Manna Flower | each | $65 | $4.64/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Good Day Farm - LunaVerse - Popcorn Smalls - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Omega - Black Water Reserve: Menage - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Good Day Farm - Kumquat - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Low Key - Tree Flip - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Low Key - Grape Lobster - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Good Day Farm - Gaschata #01 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Low Key - Cotton Candy Lobster - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Delta Bud - ChocoSkunk - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Orange Cream Pop-14g Smalls| Manna Flower | each | $69 | $4.93/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blueberry Sugar -7g| Kind Life Flower | each | $36 | $5.14/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Big River - Power Flower: Diamond Ring - Flower Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Big River - Power Flower: Stranger Thingz - Flower 7g (mg/g) Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $36.75$4925% off | $5.25/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gas Basket | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $36.75$4925% off | $5.25/g | ROOTDOWN Pascagoula · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Breath 14g| Kind Life Flower | each | $74 | $5.29/g | The Herbalist Pascagoula · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Pascagoula flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pascagoula price: $7.93 per gram (middle of $4.82–$11.14). That works out to about $27.75 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Pascagoula publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pascagoula price data: cheapest weed in Pascagoula, cheap ounces, Pascagoula flower price index, Pascagoula deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.