Cheapest weed in Richland, MS
1,048 Richland menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Richland
See all flower prices →Cheapest right now: Good Day Farm - Run It - Flower at ROOTDOWN — $22.50 ($3.21 per gram) · 483 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Run It - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Billy Ocean - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Space Station - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GG4 | 7g Kief Infused Milled | Five Points Farms Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Neon Berry - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Heavy Fog #1 - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Diamond Ring - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Richland
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Calm | 1g Cart | Effects at Oddfellow Wellness — $23.10 ($23.10 per gram) · 158 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Calm | 1g Cart | Effects Vape Pens | gram | $23.10$3330% off | $23.10/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Tank Vape: Hybrid - Sorbet Haze - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | TANK Lemon Whip Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Tank Vape: Sativa - Strawberries & Durban - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Tank Vape: Hybrid - Pink Bubba Pop - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Tank Vape: Sativa - Paradise Petrol - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Tank Vape: Indica - Street Guru - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Tank Vape: Hybrid - Blueberry Underground - Cart Vape Pens | gram | $24$3225% off | $24/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Richland
See all edibles prices →Cheapest right now: Green Hornet | Sour Blue Raspberry Gummies | 1000mg | 10ct | 100mg/ea at DABBS Cannabis Dispensary — $24 ($2.40 per 100mg of THC) · 295 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Hornet | Sour Blue Raspberry Gummies | 1000mg | 10ct | 100mg/ea Green Hornet · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $24 | $2.40/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Richland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Noshy | 3000mg | Mixed Berry Blast | High Dose Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $99 | $3.30/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Richland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Noshy | 3000mg | Pineapple Mango Paradise | High Dose Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $99 | $3.30/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Richland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Noshy | 3000mg | Watermelon Cherry Rush | Gummies | 60pk Edibles | each · 60-pack · 3000mg THC | $99 | $3.30/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Richland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Mango Paradise | 3000mg | Noshy Edibles | each · 3000mg THC | $100 | $3.33/100mg THC | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Gummies | 500mg | Black Water Reserve Edibles | each · 500mg THC | $17.80 | $3.56/100mg THC | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mango Gummies | 500mg | Black Water Reserve Edibles | each · 500mg THC | $17.80 | $3.56/100mg THC | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Watermelon Gummies | 500mg | Black Water Reserve Edibles | each · 500mg THC | $17.80 | $3.56/100mg THC | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Richland
See all concentrates prices →Cheapest right now: Trop Cherry | 14g | Big River at Oddfellow Wellness — $85 ($6.07 per gram) · 44 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trop Cherry | 14g | Big River Concentrates | half ounce | $85 | $6.07/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sticky Tits | 14g | Big River Concentrates | half ounce | $85 | $6.07/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gorilla Milk | 14g | Big River Concentrates | half ounce | $85 | $6.07/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Viper | Solvent | Crumble | 3.5g River Remedy · Concentrates | eighth | $26.25$3525% off | $7.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big River - Millenium Crasher - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Honey Farms - Chimera - Shatter Concentrates | gram | $26.25$3525% off | $26.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big River - Jack Herer - Shatter Concentrates | gram | $28.50$3825% off | $28.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honey Farms - West Coast Kush - Shatter Concentrates | gram | $29.25$3925% off | $29.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Richland
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram) · 34 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Kumquat - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5.25$725% off | $5.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Run It - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Apple Banana Bread - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Double Dream - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Coup d'etat - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Richland
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram) · 32 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Southern Grown - Frozen Strawberry - Infused Pre-Roll 0.5g - 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.75$1725% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Super J's: Tropical Twist x Midtown Haze - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Super J's: Grape x Hooch - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Super J's: Cosmic Grape x Heavy Fog - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Richland flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Richland →Discounted items across Richland menus, newest first.
Best dispensaries in Richland →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (2 items at 2 stores) in Richland — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.