Cheapest infused pre-rolls in Richland, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
32 comparable infused pre-rolls listings at 2 Richland dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Southern Grown - Frozen Strawberry - Infused Pre-Roll 0.5g - 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.75$1725% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Day Farm - Super J's: Tropical Twist x Midtown Haze - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Super J's: Grape x Hooch - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Super J's: Cosmic Grape x Heavy Fog - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Dosado Sherbet - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry Burst x Alpine Fizz - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GG4 | 1g Infused Preroll | Five Points Farms Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Chem Cookies | 1g Infused Preroll | Five Points Farms Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | White Out | Infused Joints | 1g Southern Greenz · Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | GMO | 1g Infused Preroll | Five Points Farms Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sativa - Forbidden Love x Runtz Starter | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | KAVIAR - Grape Treez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sativa - Forbidden Love x Runtz Starter | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | KAVIAR - Pink Sharpiez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | KAVIAR - Pink Ice x LondonChello - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Richland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Orange Runtz x Black Runtz | 5 Pk Infused Prerolls | Kaviar Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $52 | $17.33/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Grape Trees x Black Runtz | 5 x .6g Infused Prerolls | Kaviar Infused Pre-rolls | 3 g | $52 | $17.33/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Fruit Junky x Pot Luck | 5 x .6g Infused Prerolls | KAVIAR Infused Pre-rolls | 3 g | $52 | $17.33/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pink Sharpiez x Black Runtz | 5 Pk Infused Prerolls | Kaviar Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $52 | $17.33/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Grape Lemonade | 2pk Infused Prerolls | Black Water Reserve Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | ODD Lobster | 2pk Infused Prerolls | BWR x Oddfellow Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $20 | $20/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Garlic Breath | 1g Infused PreRoll | Juke Joints Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Grape Oreoz | 2g Infused Sand | Black Water Reserve Infused Pre-rolls | 2 g | $40 | $20/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Cotton Candy | 2g Infused Sand | Black Water Reserve Infused Pre-rolls | 2 g | $40 | $20/g | Oddfellow Wellness Richland · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Richland infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Richland price: $15 per gram (middle of $12.75–$19.80). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Richland publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Richland price data: cheapest weed in Richland, cheap ounces, Richland flower price index, Richland deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.