| 1 | GS- Black Ice 7G 24% 1.3%terp (ind) Flower | each | $40 | $5.71/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | OS- Fire N Ice -7g -21% -2.49% terp (hyb) Flower | each | $40$4817% off | $5.71/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | GS - Bacio Gelato 7g 23% 1.9%terp (ind/hyb) Flower | each | $40 | $5.71/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | PG- Skylights - 7g - 24% 1.4%terp (ind/hyb) Flower | each | $42 | $6/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Velvet | Big Buds | 3.5g | each | $22 | $6.29/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | NAF- Hollywood Kush Kake - 7g - 26% 2.5%terp (ind/hyb) Flower | each | $45$5518% off | $6.43/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | LSF- Girl Scout Cookies -7g- 22% - 2.2% terp (ind) Flower | each | $45$5518% off | $6.43/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | OS- Fire N Ice -14g -21% - 2.49% terp (hyb) Flower | each | $90 | $6.43/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | OS- Durban Poison 7G- 22% - 2.9% terp (sat) Flower | each | $48 | $6.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Peaceful Puppy | Big Buds | 3.5g | each | $25$4544% off | $7.14/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | SLCC- Peach Destiny -7g- 23% 2.2%terp (ind/hyb) Flower | each | $50 | $7.14/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | SLCC- Headhunter - 7g- 22% -3% terp (hyb) Flower | each | $50 | $7.14/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | GFF- Gorilla Glue #4 14g 28% 1.8%terp (hyb) Flower | each | $100 | $7.14/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | GFF- Gorilla Glue #4 7g 28% 1.8%terp (hyb) Flower | each | $52 | $7.43/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | SLCC- Halle Berry -7g- 28% 2.5%terp (sat) Flower | each | $55 | $7.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | SSB- Peach Smoothie -7 Gram- 27%- 1.6% terp (hyb) Flower | each | $55 | $7.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | GS- Cheetah the Hut 7G 23% 4.3%terp (hyb) Flower | each | $55 | $7.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | SLCC- Apple Fritter - 7g- 26% -3% terp (hyb) Flower | each | $55 | $7.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Gruv- Gushmintz 14g Smalls- 28% 5%terp (ind/hyb) Flower | each | $115 | $8.21/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | DURBAN POISON – 3.5 GRAM PACKAGE | each | $30 | $8.57/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Carambola | Big Buds | 3.5g Flower | each | $30$3514% off | $8.57/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | LSF- Mack and Crack 7g 24% 2.4%terp (sat) Flower | each | $60 | $8.57/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | The Sipp - OG Runtz 7g Smalls 29% -2.7% terp (ind/hyb) Flower | each | $60 | $8.57/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | PG- Bubble Butt - 7g - 27%- 2.4% terp (ind/hyb) Flower | each | $65 | $9.29/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | DB- Goblin Breath 7g 29% -3.8% terp (ind/hyb) Flower | each | $68 | $9.71/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | PG- Wise Guy - 7g - 27.9% -3.1% terp (sat/hyb) Flower | each | $68 | $9.71/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | SLCC- Headhunter - 1 gram Flower | each | $10 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | SLCC- Apple Fritter - 1 gram Flower | each | $10 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | DB- Red Velvet Runtz 1g Flower | each | $10 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | DB- Blueberry Pancake 1g (sat/hyb) Flower | each | $10 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRCC | Platinum | Marshmallow Milk 1g preroll Flower | each | $10 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | MH- Tropic Thunder #5 - 1.5G Flower | each | $15 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | MH- Truffle cake #2 - 1.5g Flower | each | $15 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | MH- Blockberry - 2g Flower | each | $20 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | MH- BananaConda - 2g Flower | each | $20 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | NS - Cherrylicious - 7g - 26% - 2.45%terp (ind/hyb) Flower | each | $70 | $10/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Yea-Y | Big Buds | 3.5g | each | $36 | $10.29/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Golden Goat | Flower | 3.5g | each | $40 | $11.43/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | River Remedy: AK-47 3.5g | each | $42 | $12/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Nana Sandwich | Flower | 3.5g | each | $45 | $12.86/g | Bee's Buds Dispensary Saucier Saucier · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |