Cheapest flower in Arnold, MO
Cheapest right now: CODES: Flower | Sour Guava at Good Day Farm Arnold — $149 ($5.32 per gram)
270 comparable flower listings at 1 Arnold dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Sour Guava Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Miracle Alien Cookies Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | CODES: Flower | Pink Certz Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | Dosilato Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CODES: Flower | Vertical Kush Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CODES: Flower | Brrr Berry Og Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Fortune Cookie | 3.5g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Member Berry | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Galactic: Flower | Nectarine Squeeze Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Greenlight | Rainbow Snowman | Flower | 14G | GOLD Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Sour Diesel Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Baker's Honey | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Twin Mints | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | GDF: Flower | Hooch Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | GDF: Flower | Sour Cheetah | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | CODES: Popcorn | Canal Street Runtz Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | CODES: Popcorn | GMO S1 Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Greenlight: Popcorn Flower | Banana Jelly | 14g | Platinum (HP) Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | GDF: Popcorn Flower | Pink Certz #3 | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | GDF: Popcorn | Modified MacBerry Moonshine Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Gas Truffle | Smalls Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Baker's Honey | Smalls | 7g Highway Hotel · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | GDF: Popcorn | Gold Strike Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | GDF: Popcorn | Chem D Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Highway Hotel: Popcorn | Gold Strike Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | GDF: Popcorn Flower | Heavy Fog #1 | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | GDF: Popcorn Flower | Kool Whip | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Gold Strike | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Double Dessert | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | GDF: Flower | Sour Cheetah | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | Oooze | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | GDF: Flower | Lemon Pastries Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | GDF: Flower | Goofiez Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GDF: Flower | Funky Kitty | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GDF: Flower | Coka | 28g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | GDF: Flower | Blackjack | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GDF: Flower | B. Hope Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Gas Truffle | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Arnold flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Arnold price: $7.86 per gram (middle of $6.29–$11.43). That works out to about $27.51 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Arnold publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Arnold price data: cheapest weed in Arnold, cheap ounces, Arnold flower price index, Arnold deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.