| 1 | Kusch Cannabis | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | GDF: Go Cart Vape | Wild Watermelon | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | GDF: Go Cart Vape | Grape Soda | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | GDF: Go Cart Vape | Strawberries and Cream | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | GDF: Go Cart Vape | Blue Raspberry Smash | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cherry Limeade | Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Peach Tea | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: GO Block Vape | Strawberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: GO Block Vape | Peach Mango Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: GO Block Vape | Blue Raspberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Wild Watermelon | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Mojito 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Greenlight | Girl Scout Cookies | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Codes: The Code Vape | Watermelon Bubblegum Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Codes: The Code Vape | Peach Parfait | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Blue Raspberry Smash | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Codes: The Code Vape | Mango Cream | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Codes: The Code Vape | Lime Smoothie Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Coco Crater 1g Distillate Cartridge | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Frosted Dream | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $90 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | BRIQ Essentials Maui Wowie 2g All in One | 2 g | $90 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Black Mamba | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One | 2 g | $90 | $45/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Mint | Disposable | 1g | gram | $46 | $46/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Guava | Disposable | 1g | gram | $46 | $46/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Blueberry Banana | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Baja Burst | Disposable | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Strawnana Rozay | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Watermelon Z | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Pineapple Jealousy | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cherry Zlushie | Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Forbidden Fruit | T2 Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Caribbean Sunset | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Lemon Faderade | ENERGY Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Berry Bliss | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | ATF | ENERGY Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Mystical Melody | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Blue Dream | AiroPod - Strain Series | 1g Pod | gram | $55 | $55/g | Good Day Farm Arnold Arnold · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |