| 1 | Buoyant Bob - Runtz Your Face Off - Pre-Packed Flower | eighth | $19.99 | $5.71/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes - Double Up - Pre-Packed - 3.5 Flower | eighth | $19.99 | $5.71/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Buoyant Bob - Lemon Gelée - Pre-Packed Flower | eighth | $19.99 | $5.71/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Codes - Dayger #4 - Pre-Packed Flower | eighth | $19.99 | $5.71/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Galactic - Mac Truck - Deli Flower Flower | gram | $7 | $7/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mango Mintality | Infused Flower | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cubano - Jordanz - Distillate Infused Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Buoyant Bob - Spritzy Magoo! - Pre-Packed Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | NYCD x Endgame | Infused Flower | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Super Boof | 1g Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Buoyant Bob - Vanilla Berry Pie - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Sinse - Lemon Royale - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Curio Wellness - Hypnotik - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Buoyant Bob - Scotch & Soda - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Buoyant Bob - Screwdriver - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Curio Wellness - Opals and Banonoze - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Buoyant Bob - Gelato Sunrise - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Farmer G - OG Kush - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Curio Wellness - Super Lemon Haze - Deli Flower Flower | gram | $9 | $9/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Proper - Piescream 27 - Pre-Packed Popcorn Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Proper - Ecto Cookies - Pre-Packed - 7g Smalls Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Robust - Whipz - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Vertical - Lemon Fresh - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Elevate - Uranus - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Vertical - Cheddar Cheese - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Vertical - Blue Andeze - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Strawberry Guava | Big Buds | 3.5g | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Robust - Guwop Green #14 - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Robust - Black Hole Sun #3 - Deli Flower Flower | gram | $10 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | The Standard - Glitter Bomb - Pre-Packed Flower | quarter | $70 | $10/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Notorious - Moonshot - Deli Flower Flower | gram | $11 | $11/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Orange 43 | Big Buds | 7g | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Vivid - Jokerz Candy - Pre-Packed Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Proper - Cherry Lime TK #15 - Pre-Packed Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | The Standard - Citrus Cookies Kush - Pre-Packed Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | The Lantz | Big Buds | 3.5g | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | WIFI #3 | Big Buds | 3.5g | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | VIBE CANNA | Trop + Floral - RKO Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Vivid - Florida Kush - Pre-Packed Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | VIBE CANNA | Dessert Flower - Grapes N Cream Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |