| 1 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $65 | $5.20/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Plume - Lake Water - Pre-Roll Pack - 1g (5pk) Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $40 | $8/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Vertical - Applescotti - Pre-Roll Pack - 0.5g (7pk) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $32 | $9.14/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Kusch - Spec Ops - Pre-Roll Pack - 0.5g (7pk) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $36 | $10.29/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Kusch - Royal Slippers x Blockberry - Pre-Roll Pack - 0.5g (7pk) Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $36 | $10.29/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Elevate - Wrecking Ball - Pre-Roll Pins - 0.5g (10pk) Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $55 | $11/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes - Dulce De Fresa - Pre-Roll Party Pack - 0.3g (12pk) Infused Pre-rolls | 3.6 g · 12-pack | $42 | $11.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes - Banapple Cream - Pre-Roll Party Pack - 0.3g (12pk) Infused Pre-rolls | 3.6 g · 12-pack | $42 | $11.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Codes - KC OG - Pre-Roll Party Pack - 0.3g (12pk) Infused Pre-rolls | 3.6 g · 12-pack | $42 | $11.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Buoyant Bob - Winter Sunset #4 - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $15 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Galactic - Martian MAC - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Proper - Triangle Kush - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Proper - Paris Rock Candy - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Vivid - Caps Frozen Lemons - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Vivid - Melon Mochi - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Vivid - Maple Nectar - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Vivid - Jokerz Candy - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Galactic - Doomsday - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Monopoly Melts - Acai Mintz - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32 | $12.80/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Good Day Farm - J's - Glitter Bomb - Pre-Roll Pack - 0.7g (5pk) Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45 | $12.86/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Infused Minis | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45 | $12.86/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Proper - Astronaut Status #24 - Pre-Roll Pack - 0.5g (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $37 | $14.80/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Wavelength | Yah-y | 1g CR PrerollWavelength Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Wavelength | Zerials | 1g CR PrerollWavelength Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Dirty Runtz | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Wavelength | Runtz on Runtz | 1g CR PrerollWavelength Extracts · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Blueberry Muffin 1g Infused Preroll 2pkILLICIT · Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Curio Wellness - Sativa - Kaviar Mini's - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g (5pk) Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Jelly Roll - Peaches N' Cream - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g (5pk) Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Curio Wellness - Hybrid - Kaviar Mini's - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g (5pk) Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45 | $15/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Fish Whistles - Blueberry Bubblegum - Pre-Roll Pack - 0.35g (5pk) Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $27 | $15.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Fish Whistles - Jomo The Hutt - Pre-Roll Pack - 0.35g (5pk) Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $27 | $15.43/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cubano - French Royal - Distillate Infused Pre-Roll Pack - 1g (3pk) Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $49.99 | $16.66/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Vivid - NEW DROP - Moon Walkers - Compound Z x Florida Kush - Infused Pre-Rolls - 0.75g (2pk) Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $25 | $16.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Vivid - NEW DROP - Moon Walkers - Collard Greens x Fruit Gusherz - Infused Pre-Rolls - 0.75g (2pk) Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $25 | $16.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Vivid - NEW DROP - Moon Walkers - Florida Kush x Florida Kush - Infused Pre-Rolls - 0.75g (2pk) Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $25 | $16.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Vivid - NEW DROP - Moon Walkers - Alien Mintz x Florida Kush - Infused Pre-Rolls - 0.75g (2pk) Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $25 | $16.67/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Good Day Farm - Southern Sweets - Double Dessert - Peach Infused Blunts - 1g (2pk) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Bambino - Cherry Vanilla - Infused Blunt Infused Pre-rolls | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Berries and Cream | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sage Cannabis Deli - Belton Belton · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |