Cheapest weed in Buffalo, MO
372 Buffalo menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Buffalo
See all flower prices →Cheapest right now: Codes: Flower | Biskit #1 | 28g at Good Day Farm Dispensary Buffalo — $149 ($5.32 per gram) · 199 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Red Pop Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | CODES: Flower | Double Up Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | E85 Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CODES: Flower | Papaya Bomb Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Codes: Flower | Lemon Cookie OG | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Member Berry | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Buffalo
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Miracle Alien Cookies | Cartridge | 1g at Good Day Farm Dispensary Buffalo — $38 ($38 per gram) · 173 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Buffalo flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Buffalo →Discounted items across Buffalo menus, newest first.
Best dispensaries in Buffalo →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.