| 1 | Miracle Alien Cookies | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | TANK Lemon Whip Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Wavelength | Jack Herer | 1g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Wavelength | Northern Lights | 1g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Wavelength | Electric Green Apple | 1g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Wavelength | Purple Punch | 1g LR Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Wavelength | GSC | 1g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Wavelength | Strawberry Cough | 1g Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Wavelength | Fruit Bedrock | 0.5g Formulated Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Wavelength | Tropicana Cookies | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Ostara | Biscotti | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Wavelength | Lime Sorbet | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Wavelength | The Original Z | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Wavelength | Tigers Blood | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Wavelength | GMO | 1g LR Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Wavelength | Clementine | 1g Amplitude Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Wavelength | Cantaloupe Crush | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Wavelength | Orange Apricot | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | GDF: Go Cart Vape | Blue Raspberry Smash | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | GDF: Go Cart Vape | Grape Soda | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Vertical Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Strawnana Cobbler | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Apple Fritter | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Strawberry Brew | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Berry Bloomz | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Member Berry | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Green Tea | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Fortune Cookie | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Tank: Vape | Blueberry Underground | All-In-One Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Tank: Vape | Dulce De Fresa | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | KC OG | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Paradise Petrol | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Berry Bloomz | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Strawberry Brew | Cartridge | 1g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Hollywood | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | TANK Lemon Whip Kush | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Paradise Petrol | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Blueberry Underground | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $22 | $44/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Codes: The Code Vape | Watermelon Bubblegum Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Buffalo Buffalo · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |