Cheapest flower in Cardwell, MO
Cheapest right now: Codes: Flower | Diesel Lab | 28g at Codes Dispensary Cardwell — $149 ($5.32 per gram)
178 comparable flower listings at 1 Cardwell dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Diesel Lab | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes | KC OG | Big Buds | 3.5g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Miracle Alien Cookies | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Codes: Flower | Dayger #4 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Codes: Flower | Member Berry | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Codes: Flower | Biskit #1 | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | CODES: Flower | Heir Heads Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Galactic: Flower | MAC Truck Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Galactic: Flower | Pina Grande Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Galactic: Flower | Do-Si-Dos Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Greenlight: Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | GDF: Flower | Lemon Pastries Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | GDF: Flower | Jokerz #53 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | GDF: Flower | Grape Junky #7 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Twin Mints | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Double Dessert | Big Buds Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | CODES: Popcorn | Triangle Mints Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | CODES: Popcorn | E85 Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | GDF: Popcorn | Os X Oz X Gp #18 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | GDF: Popcorn | Coup D'Etat Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | GDF: Popcorn | Billy Ocean Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | GDF: Popcorn | Marmalade Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | GDF: Popcorn | Power Bars Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | GDF: Popcorn | Tear Gas Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | GDF: Popcorn Flower | Honeycomb Pave #5 | 7g GOOD DAY FARM · Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | GDF: Flower | Goofiez Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | GDF: Flower | Heavy Fog #1 Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Gold Strike | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Double Dessert | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | GDF: Flower | Kumquat | 14g GOOD DAY FARM · Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | B. Hope Flower | half ounce | $89 | $6.36/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Codes: Flower | Tokyo Snow | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | CODES: Flower | Ruby Violet Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Codes: Flower | Gush Mints | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | CODES: Flower | Apple Fritter Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Codes: Flower | Dulce De Fresca | 28g Codes · Flower | half ounce | $92 | $6.57/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | CODES: Flower | Peach Crescendo Flower | half ounce | $92 | $6.57/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Cardwell flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cardwell price: $8 per gram (middle of $6.06–$11.43). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Cardwell publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cardwell price data: cheapest weed in Cardwell, cheap ounces, Cardwell flower price index, Cardwell deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.