| 1 | STIIIZY BAR | each | $30 | $30/piece | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Strawberry Cream Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawnana Cobbler | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Tank: Vape | Gold Dropz | Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Cookie OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Tank: Vape | Bruce Banner | Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Tank: Vape | Miracle Alien Cookies | CDT Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tank: Vape | Dulce De Fresa | CDT Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Apple Fritter | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Member Berry | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Wavelength | Purple Punch | 1g Formulated Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Wavelength | Northern Lights | 0.5g Formulated Cart | 1/2 g | $20 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Wavelength | Fruit Bedrock | 0.5g Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Galactic: Vape | Strawberry Stardust | Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Galactic: Concentrate | Nectarine Squeeze | Crumble Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Wavelength: Vape | Cantaloupe Crush | Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Wavelength | Tigers Blood | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Wavelength | Strawberry Cough | 0.5g Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Wavelength | Orange Apricot | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Wavelength | Northern Lights | 1g Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Wavelength | Jack Herer | Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Wavelength | GMO | 1g Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Kush Stadium | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Wavelength | Electric Green Apple | 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Wavelength | Clementine | 1g Formulated Cart | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Blueberry | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Maui Wowie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | AK-47 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lilly Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Wavelength | Purple Punch | 2g LR AIO | 2 g | $80 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Wavelength | Strawberry Cough | 2g AIO | 2 g | $80 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Wavelength | Fruit Bedrock | 2g LR AIO | 2 g | $80 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Wavelength | Northern Lights | 2g AIO | 2 g | $80 | $40/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GDF: Go Cart Vape | Blue Raspberry Smash | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | GDF: Go Cart Vape | Strawberries and Cream | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GDF: Go Cart Vape | Wild Watermelon | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | GDF: Go Cart Vape | Grape Soda | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary Cardwell Cardwell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |