Cheapest weed in Crocker, MO
127 Crocker menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Crocker
See all flower prices →Cheapest right now: Renewal Gardens - Flower - Wild Strawberry - 3.5g at High Roller Cannabis Club — $30 ($8.57 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Renewal Gardens - Flower - Wild Strawberry - 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Permanent Marker | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sherbanger by JAR Cannabis Co. JAR Cannabis Co. · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mellow Gnome - Flower - 91 Octane - 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Faded - Flower - Buzz 14 - 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | JAR Silver Kush 3.5g JAR Cannabis Co. · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Renewal Gardens - Flower - Rainbow Berries - 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Firestorm - Flower - 91 Octane - 3.5g Flower | eighth | $35 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Crocker
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: High Rollers - 510 Vape Cartridge - 1:1 Blueberry Trop - 1g at High Roller Cannabis Club — $35 ($35 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Crocker
See all edibles prices →Cheapest right now: High Rollers - CBD gummies - 200mg | Gummies | 10pk | 0mg/ea at High Roller Cannabis Club — $15 ($7.50 per 100mg of THC) · 26 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | High Rollers - CBD gummies - 200mg | Gummies | 10pk | 0mg/ea Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $15 | $7.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | High Rollers CBD🐶 Dog Treats🦴 20mg per piece 400mg total | Baked Goods | 20 Edibles | each · 400mg THC | $30 | $7.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | High Rollers - CBD Lollipop - Strawberry - 50mg Edibles | each · 50mg THC | $5 | $10/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Milk Chocolate Bar | Chocolates | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | High Rollers - Terpene Gummies - Berry Bedtime -/10mg/200mg | Gummies | 20p Edibles | each · 200mg THC | $35 | $17.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Milk Chocolate Salted Caramel | Chocolates | 200mg/ea Edibles | each · 200mg THC | $35 | $17.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Squiers - Vegan Gummies - Blue Raspberry - 200mg Edibles | each · 200mg THC | $35 | $17.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | High Rollers - Edibles - Salted Caramel - 200mg | 20pk | 10mg/ea Edibles | each · 20-pack · 200mg THC | $35 | $17.50/100mg THC | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Crocker
See all concentrates prices →Cheapest right now: Pamolab - Cured Resin - Street Tarts - 1g at High Roller Cannabis Club — $20 ($20 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pamolab - Cured Resin - Street Tarts - 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pamolab - Cured Resin - Mule Fuel - 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pamolab - Cured Resin - Sour Diesel - 1g Concentrates | gram | $20 | $20/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | JAR Co. - Shatter - MAC 1 - 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | JAR Co. - Shatter - Deep Space - 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | JAR Co. - Shatter - Silver Kush - 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Firestorm - Badder - Blue Zushi - 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | JAR Co. - Shatter - Sherbanger - 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Crocker
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Faded - Preroll - 0.6g 5pk - Georgia Apple Pie - 3g at High Roller Cannabis Club — $25 ($8.33 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Faded - Preroll - 0.6g 5pk - Georgia Apple Pie - 3g Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $25 | $8.33/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Faded - Preroll - 0.6g 5pk - Gastro Pop - 3g Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $25 | $8.33/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | JAR Co. - Preroll - Golden Goat - 0.6g Pre-rolls | 3/5 g | $6 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | JAR Co. - Preroll - Gary Payton - 0.6g Pre-rolls | 3/5 g | $6 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | JAR Co. - Preroll - Oishii - 0.6g Pre-rolls | 3/5 g | $6 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Renewal Gardens - Preroll 5pk - Rainbow Berries - 2.5g Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Renewal Gardens - 0.5g 5pk Preoll - Chem Kesey - 2.5g Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Renewal Gardens - 0.5 Preroll 5pk - Sour Cheese Berry - 2.5g Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Crocker
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Super Joint | Infused Joints | 1.2g at High Roller Cannabis Club — $18 ($15 per gram) · 7 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Crocker flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Crocker →Discounted items across Crocker menus, newest first.
Best dispensaries in Crocker →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank flower (8 items at 1 store), infused pre-rolls (7 items at 1 store) in Crocker — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.