| 1 | High Rollers - 510 Vape Cartridge - 1:1 Blueberry Trop - 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | strawberry crack | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | lucky juju | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | rainbow sherbert | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Recovery CBD - Recovery Stick CBD Disposable Vape Vape Pens | each | $40 | $40/piece | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | High Rollers - 510 Vape Cartridge - Green Crack - 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | High Rollers - 510 Vape Cartridge - Beach Day - 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | High Rollers - 1:1 Disposable Vape - Blueberry Trop - 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Strawberry Cheescake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | strawberry crack | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Super Berry Lemon Gelato | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | White Widow | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | XJ13 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | xj-13 | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | High Rollers - Disposable Vape - Beach Day - 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | High Rollers - Disposable Vape - Pineapple Express - 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | lucky juju | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | High Rollers - Disposable Vape - Lemon Gelato - 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | High Rollers - Disposable Vape - Rainbow Sherbert - 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | green crack | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | High Rollers - Disposable Vape - Strawberry Cheesecake - 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Green Crack | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | XJ-13 | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | pineapple express | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | High Rollers - Disposable Vape - Lemon Gelato - 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | High Rollers - Disposable Vape - Blueberry Muffin - 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | white widow | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | High Roller Cannabis Club Crocker · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |