Cheapest weed in Hayti, MO
203 Hayti menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Hayti
See all flower prices →Cheapest right now: Garlic Cookies (28.30) at Greenlight Dispensary Hayti — $140 ($4.95 per gram) · 126 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Garlic Cookies (28.30) Flower | 28.3 g | $140 | $4.95/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Curio Wellness: Baby Buds | Project 4516 Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Curio Wellness: Baby Buds | Gascotti Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Curio Wellness: Glitter Bomb Pre-Packaged Flower Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Curio Wellness: Crystal Cookies Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Curio Wellness: Procake l Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Bernie HanaButter | Big Buds | 14.15g The Solid · Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Standard: Lemon Cherry Gelato x Cap Junky | 1 Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hayti
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blackberry | Disposable | 2g at Greenlight Dispensary Hayti — $75 ($37.50 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackberry | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Kush | Cartridge | 1g Batch · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Apple Tartz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Juicy Melons | Cartridge | 1g Batch · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Joos: Skywalker | Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Batch | 1g Signature Cartridge - Durban Poison Batch · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Batch: Tropical Storm | Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Granddaddy Purple | FIRE Liquid Diamonds Jefé Disposable | 1g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Hayti
See all edibles prices →Cheapest right now: Curio Wellness: Sleep Chews | Slumberberry 1:5:20 CBG:CBN:THC | 1000mg | 25pk at Greenlight Dispensary Hayti — $69 ($6.90 per 100mg of THC) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curio Wellness: Sleep Chews | Slumberberry 1:5:20 CBG:CBN:THC | 1000mg | 25pk Edibles | each · 25-pack · 1000mg THC | $69 | $6.90/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Mini Assorted Flavor Gummies (500mg) Edibles | each · 500mg THC | $45 | $9/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sour Watermelon Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $100 | $10/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Curio Wellness: Sleep Chews | Slumberberry 2:1 CBN:THC | 50mg | 10pk Edibles | each · 10-pack · 50mg THC | $18 | $36/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Curio Wellness: Chill | Chews | Lemon Zen | 2:1 CBD:THC | 20mg CBD: 10mg THC | 10pk Edibles | each · 10-pack · 20mg THC | $18 | $90/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Curio Wellness: Chill | Chews | Tranquil Berry Bliss | 25mg | 10pk Edibles | each · 10-pack · 25mg THC | $30 | $120/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Curio Wellness: Thrive | Chews | Mango Momentum | 25mg | 10pk Edibles | each · 10-pack · 25mg THC | $30 | $120/100mg THC | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Hayti
See all concentrates prices →Cheapest right now: Elevate: Blazed Doughnut | Cured Wax at Greenlight Dispensary Hayti — $65 ($32.50 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elevate: Blazed Doughnut | Cured Wax Concentrates | 2 g | $65 | $32.50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Proper Cannabis - Black Maple 22 Live Badder | 4g Proper Cannabis · Concentrates | 4 g | $140 | $35/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Elevate: Ozark Hash | Cured Wax | (1g) Concentrates | gram | $36 | $36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Proper: Moonbutter | Live Badder Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Butterwolf Live Resin Badder (2g) Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gary Satan | Live Rosin Concentrates | gram | $45 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Proper: Golden Goat | Live Resin Badder Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Proper - Fugu Live Rosin (2g) Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Hayti
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Curio Wellness: Exclusive | Midnight Climax | 2 x 0.5g Pre-Rolls at Greenlight Dispensary Hayti — $12 ($6 per gram) · 7 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Hayti
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Amaze: Papa Burger | 6 x 0.5g Infused Pre-Rolls at Greenlight Dispensary Hayti — $50 ($2.78 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amaze: Papa Burger | 6 x 0.5g Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $50 | $2.78/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Amaze: Bull Dance | 6 x 0.5g Rosin Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $50 | $2.78/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Kaviar: Triple Infused Pre-Roll | Sativa Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Kaviar: Triple Infused Pre-Roll | Indica Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gas Apples | Infused Minis | 0.5g | 6pk Amaze · Infused Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $50 | $16.67/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Celestial Sherbert Infused Pre-Roll (1g) Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Papa Burger Rosin Infused PreRoll (.5g) Infused Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Amaze: Bull Dance | Rosin Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hayti flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hayti →Discounted items across Hayti menus, newest first.
Best dispensaries in Hayti →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (9 items at 1 store), edibles (7 items at 1 store), pre-rolls (7 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Hayti — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.