Cheapest concentrates in Hayti, MO
Cheapest right now: Elevate: Blazed Doughnut | Cured Wax at Greenlight Dispensary Hayti — $65 ($32.50 per gram)
18 comparable concentrates listings at 1 Hayti dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elevate: Blazed Doughnut | Cured Wax Concentrates | 2 g | $65 | $32.50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Proper Cannabis - Black Maple 22 Live Badder | 4g Proper Cannabis · Concentrates | 4 g | $140 | $35/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Elevate: Ozark Hash | Cured Wax | (1g) Concentrates | gram | $36 | $36/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Proper: Moonbutter | Live Badder Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Butterwolf Live Resin Badder (2g) Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gary Satan | Live Rosin Concentrates | gram | $45 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Proper: Golden Goat | Live Resin Badder Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Proper - Fugu Live Rosin (2g) Concentrates | 2 g | $90 | $45/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Sinse: Scented Marker Live Budder (1g) Concentrates | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Proper Cannabis - Black Maple 22 Live Badder | 1g Proper Cannabis · Concentrates | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Robust: FECO | Syringe Concentrates | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Proper: Kiwi Sours | Badder Concentrates | gram | $50 | $50/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Vivid : Bananaconda | Live Rosin | (1.1g) Concentrates | 1.1 g | $60 | $54.55/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Proper: MoonARC | Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Proper: Biscotti | Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Diamond Creme | Solventless | Dry Sift | 1g Concentrates | gram | $60 | $60/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Robust: Glizzy Burger | Live Rosin Concentrates | gram | $65 | $65/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Elevate: Do-si-dos | Cured Sugar | (1g) Concentrates | gram | $65 | $65/g | Greenlight Dispensary Hayti Hayti · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hayti concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hayti price: $50 per gram (middle of $35.70–$61.50). That works out to about $175 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Hayti publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hayti price data: cheapest weed in Hayti, cheap ounces, Hayti flower price index, Hayti deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.