| 1 | Greenlight | Granddaddy Purple | Disposable | 0.5G | 1/10 g | $30 | $3/g | Greenlight Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Greenlight | Granddaddy Purple | Disposable | 0.5G | 1/10 g | $30 | $3/g | The Dispensary of Joplin Joplin · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tropicana Cookies | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Peach | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | 1G GRAPE CARTRIDGE Vape Pens | each | $32 | $32/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 1G RUNTZ CARTRIDGE Vape Pens | each | $32 | $32/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 1G GOD'S GIFT CARTRIDGE Vape Pens | each | $32 | $32/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Batch | Distillate Vape | Juicy Melons 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blue Raspberry | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Batch | Distillate Vape | Peachy Keen 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Strawberry Lemonade | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Batch | Distillate Vape | Goodness Grapecious 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Lemon | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Batch | Distillate Vape | Lemon Cookies 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Batch | Distillate Vape | LA Kush Cake 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Batch | Distillate Vape | Dazzleberry 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Garlotti | Cartridge | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Guava | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | 1G CITRUS BLAST CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Buoyant Bob - Mai Tai Distillate Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Greenlight Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | White Rntz Sauce | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Watermelon Mojito | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Warp Speed Watermelon 1g Cart | gram | $40 | $40/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Kusch Cannabis | Blue Dream Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Kusch Cannabis | Granddaddy Purple Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Kusch Cannabis | Maui Wowie Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Kusch Cannabis | Strawberry Cough Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Kusch Cannabis | Super Lemon Haze Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Kusch Cannabis | White Widow Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | VIBE CANNA | Strawberry Shortcake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Flora Farms Joplin Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Ostara | Biscotti | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Joplin Joplin · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | 1G 24K GOLD CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | 1G AK-47 CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | 1G ATOMIC POP CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | 1G BERRY BLAZE CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | 1G BLUE DREAM CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | 1G BLUEBERRY HEADBAND CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | 1G CANNALOPE HAZE CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | 1G GDP CARTRIDGE Vape Pens | each | $40 | $40/g | Verts Neighborhood Dispensary Joplin · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |