Cheapest flower in Manchester, MO
Cheapest right now: PAPAYAZ ICE CREAM CAKE | 3.5G PRE-PACK at Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester — $14.99 ($4.28 per gram)
119 comparable flower listings at 1 Manchester dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PAPAYAZ ICE CREAM CAKE | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $14.99 | $4.28/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | SOURDOUGH | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $14.99 | $4.28/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | BLOCKBERRY | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $14.99 | $4.28/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | WATERMELON Z | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $14.99 | $4.28/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | PLATINUM CHERRY GELATO || 28G PRE-PACK Flower | ounce | $139.99 | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | ZAMOSA || 28G PRE-PACK Flower | ounce | $139.99 | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | POPSCOTTI | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $5$6.2520% off | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | THE BIZ | DELI STYLE Flower | gram | $5$6.2520% off | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | WIL-OMB | DELI STYLE- POPCORN Flower | gram | $5$6.2520% off | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | BLUEBERRY CHERRY | DELI STYLE Flower | gram | $5$6.2520% off | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | NIGHT MOVES | DELI STYLE Flower | gram | $5$6.2520% off | $5/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | MIDNIGHT CLIMAX | 14G PRE-PACK Flower | half ounce | $89.99 | $6.43/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | PINEAPPLE DONUT | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $24.99 | $7.14/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | SUPER LEMON HAZE | 3.5G PRE-PACK Flower | eighth | $24.99 | $7.14/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Funk Bomb | Big Buds | 3.5g Curio Wellness - Missouri · Flower | eighth | $24.99 | $7.14/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Pink Certz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25.99 | $7.43/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | governmint oasis | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25.99 | $7.43/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | HAWAIIAN FAANTA Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Apple Water | 1g Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | SUBZERO Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Super Pop Rocks | Smalls | 1g Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Ghost Train Haze - Deli Style Flower Daybreak Cannabis · Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | GHOST OG | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | SUPER BOOF | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | OG KUSH | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Gelato 41 | Smalls | 1g Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | PINEAPPLE RAZZLES | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | MEOW OG | Smalls | 1g Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | PINYATTI | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | PODDY MOUTH Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Blue Platinum 41 | Smalls | 1g Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | MAC | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | PERMANENT MARKER Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | OIL STORM #1 | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | LIT PINEAPPLE Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | RED RUNTZ Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | LEMON CHERRY PIE | DELI STYLE - POPCORN Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | ROSE GOLD RACKZ Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | SLURRIKING Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | CANDY BEZEL Flower | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Manchester flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Manchester price: $9.99 per gram (middle of $7–$11.99). That works out to about $34.97 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Manchester publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Manchester price data: cheapest weed in Manchester, cheap ounces, Manchester flower price index, Manchester deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.