| 1 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Peaches & Cream | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $59.99 | $4/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | BUBBLE GUM | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | PEACHES 'N CREAM | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | FRUIT PUNCH | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GRAPE | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | ORANGE CREAMSICLE | .6G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $7.99$9.9920% off | $7.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Watermelon | Infused Minis | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Infused Joints | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | BUBBLE GUM | .6G {5PK} INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Blue Razz | Infused Minis | 0.6g | 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $31.99$39.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | SHOW TIME | .75G {5PK} INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $39.99$49.9920% off | $10.66/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | BUBBLE GUM | 1.1G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $11.99$14.9920% off | $11.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | LEMON BARZ | 1G INFUSED BLUNT Infused Pre-rolls | gram | $15.19$18.9920% off | $15.19/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | INFUSED INDICA || 3G {5PK} INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $45.99 | $15.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blueberry Muffin 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Lemon Drop 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Dirty Runtz | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.99 | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Banana Pie 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $15.99$19.9920% off | $15.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | GOT CAUGHT FORTI-FIRES | 2 PACK [2X.5G] THCA INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | STRAWBERRY PIE FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | VELVET PIE X GG4 FORTI-FIRES | 1G HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | PURPLE CHURRO FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | RED ZKITTLEZ FORTI-FIRES | 2 PACK [2x.5G] HTE-INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | RED ZKITTLEZ FORTI-FIRES | 1G THCA INFUSED PRE-ROLL Infused Pre-rolls | gram | $17.99 | $17.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | SUGAR PLUM || .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | SOUR TSUNAMI | 5 PACK [5x.5G] INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | BERRY WHITE || .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | PINA COLADA | .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | BLUEBERRY KUSH || .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | GRAND DADDY PURPLE || .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | MAUI WOWIE || .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | ACAPULCO GOLD | 5 PACK [5x.5G] INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | GUAVA BURST | .5G {5PK} QUAD INFUSED PRE ROLLS Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $44.99 | $18/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | CELESTIAL SHERBERT || 1G INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | gram | $18.99 | $18.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Manchester Manchester · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |