Cheapest concentrates in Maryland Heights, MO
Cheapest right now: WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER at Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights — $19.99 ($19.99 per gram)
113 comparable concentrates listings at 1 Maryland Heights dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WATERMELON LATERZ | 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $19.99$2520% off | $19.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | PURO LOCO || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | WATERMELON LATERZ | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Blue Lobster | Live Resin Badder | 3g Pinpoint Extracts · Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | TROP MUFFIN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | HAWAIIAN FAANTA | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Kandy Kush | Live Resin Badder | 3g Pinpoint Extracts · Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ghost Train Haze | Live Resin Badder | 3g Pinpoint Extracts · Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | VELVET PIE X GG4 || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | DONKEY PUNCH || 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | SUPER BOOF || 1G CURED BADDER Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | FROZEN DESSERT | 1G CURED BUDDER Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | KUSH MINT | 1G BADDER Concentrates | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | HASH BURGER | 1G BADDER Concentrates | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Pink MAC | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | SUBZERO | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | THE SCROOGE | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | BLUE ALIEN || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | BLUE LOBSTER || 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | PURPLE DOSES | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $35.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Vivid - Florida Kush Live Badder - Hybrid Vivid · Concentrates | 1.1 g | $39.99 | $36.35/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Super Boof | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $38.99 | $38.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | FUGU #5 || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | *PIMP JUICE || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | ACAI MINTS || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Z'LECTROLYTES || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Z UNIT || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | YUBABA'S REMEDY | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | VIBE CANNA | Sewer Surfer | Cold Cure | Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | VIBE CANNA | Funky D. Luffy | Cold Cure | Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | ARTEMIS III | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | ASTRONAUT STATUS #24 | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Tropicana Cookies One Gram Cold Cure Live Hash Rosin Monopoly Melts · Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | BISCOTTI || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | TROPICAL FRUZ | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | 4 Z'S || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | BLUE LEMOON | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | SUNSET SLAPS | 1G LIVE BADDER Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | STREET TART || 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BUBBA KUSH | 1G LIVE ROSIN Concentrates | gram | $39.99$49.9920% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Maryland Heights concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Maryland Heights price: $39.99 per gram (middle of $30.99–$49.99). That works out to about $139.97 an eighth.
- 99.1% of priced concentrates listings in Maryland Heights publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Maryland Heights price data: cheapest weed in Maryland Heights, cheap ounces, Maryland Heights flower price index, Maryland Heights deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.