Cheapest weed in North Kansas City, MO
381 North Kansas City menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in North Kansas City
See all flower prices →Cheapest right now: Sinse | Durban Wedding | Flower | 28G at SWADE Dispensary North KC — $55 ($1.96 per gram) · 181 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sinse | Durban Wedding | Flower | 28G Sinse Cannabis · Flower | each | $55 | $1.96/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | 28G PINYATTI Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | 14G RANCID RAINBOW Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | 14G PRIMETIME Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | 14G GRAPE OZ Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | 14G WHITE 99 Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | 14G PINYATTI Flower | each | $70 | $5/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in North Kansas City
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon | Disposable | 2g at SWADE Dispensary North KC — $75 ($37.50 per gram) · 200 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sour Apple | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Koughman Stadium - 510 Vape 1g Franklin's · Vape Pens | each | $39 | $39/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | 1G 24K GOLD 510 VAPE CART Vape Pens | each | $39 | $39/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Draco - 510 Vape 1g Franklin's · Vape Pens | each | $39 | $39/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ostara | Tropicana Cookies | Cartridge | 1G Ostara Cannabis · Vape Pens | each | $39 | $39/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | 1G GRAPE GALAXY 510 CART Vape Pens | each | $39 | $39/g | SWADE Dispensary North KC North Kansas City · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
North Kansas City flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in North Kansas City →Discounted items across North Kansas City menus, newest first.
Best dispensaries in North Kansas City →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.