Cheapest weed in O'Fallon, MO
379 O'Fallon menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in O'Fallon
See all flower prices →Cheapest right now: Farmer G - 28g Flower - Rose Gold Runtz at Missouri Wild Alchemy — $120 ($4.29 per gram) · 133 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Farmer G - 28g Flower - Rose Gold Runtz Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Farmer G - 28g Flower - Ghost OG Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Farmer G - 28g Flower - Baby Yoda Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Farmer G - 28g Flower - Super Boof Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | The Solid by Standard Wellness - 14.15g Flower Smalls - Candy Splash Flower | 14.15 g | $70 | $4.95/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Flora - 14g Flower - Lazer Wolf Flower | half ounce | $70 | $5/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Curio Wellness - 14g Baby Buds - Super Lemon Haze Flower | half ounce | $70 | $5/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Flora - 14g Flower - 24K Gold/Kosher Tangie Flower | half ounce | $70 | $5/g | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in O'Fallon
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pineapple Jealousy | Cartridge | 1g at Missouri Wild Alchemy — $50 ($50 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in O'Fallon
See all edibles prices →Cheapest right now: Robhots - 10:1 CBD/THC (1000mg CBD/100mg THC - 10pk) at Missouri Wild Alchemy — $28 ($2.80 per 100mg of THC) · 237 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Robhots - 10:1 CBD/THC (1000mg CBD/100mg THC - 10pk) Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $28 | $2.80/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | HyDose by HyRule - 1000mg Dividable Gummies (10pk) - Blue Raspberry Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Good Taste - 1000mg Gummies (10pk) - Patriot Pop Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Good Taste - 1000mg Gummies (20pk) - Blackberry Yuzu Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Good Taste - 1000mg Gummies (20pk) - Tropic Slumber (1:1 THC/CBN) Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Good Taste - 1000mg Mega Dose Crispies - Fruitfetti Edibles | each · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | HyDose by HyRule - 1000mg Dividable Gummies (10pk) -Salted Watermelon Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | HyDose by HyRule - 1000mg Dividable Gummies (10pk) - Lemon Lavender Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Missouri Wild Alchemy O'Fallon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
O'Fallon flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in O'Fallon →Discounted items across O'Fallon menus, newest first.
Best dispensaries in O'Fallon →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank vape pens (9 items at 1 store) in O'Fallon — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.