| 1 | Greenlight: Popcorn Flower | Rainbow Unicorn | 14g | Silver Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Greenlight | Blockberry | Flower | 14G | GOLD | half ounce | $55 | $3.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Flora Farms | Jack Herer 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banana Jelly | Smalls | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm St Louis Dispensary (Soulard) St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Taffeze | Pre-pack Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Katsu Bubba Kush | Pre-pack Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Chem Driver | Smalls | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Nuthera: Popcorn Flower | Tropicana Cherry Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Nuthera: Popcorn Flower | Papayahuasca Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Nuthera: Popcorn Flower | American Tricho #13 Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Nuthera: Popcorn Flower | The Keeper Flower | quarter | $29 | $4.14/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Blueberry Clementine | Pre-Pack Shake Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gas Apples | Pre-Pack Shake Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Triple Burger | Shake | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Popcorn | The Bridge Flower | ounce | $129 | $4.61/g | Codes Dispensary St. Louis Hampton St. Louis · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Primetime | Pre-pack Flower | ounce | $129 | $4.61/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Grape OZ | Pre-pack Flower | ounce | $129 | $4.61/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | White Out | Pre-pack Flower | ounce | $129 | $4.61/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Rancid Rainbow | Pre-pack Flower | ounce | $129 | $4.61/g | High Profile of St. Louis Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Vertical: Popcorn Flower | Pinyatti Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Rainbow Unicorn | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Vertical Cannabis | Grape Bubblegum | Smalls | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Greenlight: Flower | Super Boof | 14g | Silver Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Codes Dispensary St. Louis Hampton St. Louis · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Vertical: Popcorn Flower | Applescotti Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Vertical: Popcorn Flower | Double Up Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Vertical: Popcorn Flower | Pineapple Donut Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Greenlight: Flower | Chem Driver | 14g | Silver Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | 28G SUNSET CIDER Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Delmar St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | 28G WHITE GUMMY Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Cherokee St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | 28G SUNSET CIDER Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Cherokee St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Cherokee St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | 28G ICE CREAM CAKE Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Delmar St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | 28G BLUE TAFFEZE Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Delmar St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Mega OG | Big Buds | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | SWADE Dispensary Cherokee St. Louis · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Nuthera: Popcorn Flower | Punch Breath Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Nuthera: Popcorn Flower | Trop Santo Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Nuthera: Popcorn Flower | Smackin Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Nuthera: Popcorn Flower | Blue Lobster Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | 3Fifteen Primo Cannabis Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | CODES: Popcorn | Guava Bomba Flower | half ounce | $69 | $4.93/g | Codes Dispensary St. Louis Hampton St. Louis · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |