| 1 | BOUNDLESS TERP PEN VERSION 2 Vape Pens | each | $28$3520% off | $28/piece | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Durban Poison Distillate Cartridge - 0.5g | 1/2 g | $15$24.9940% off | $30/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | RAINBOW BELTS | .5G 510 CARTRIDGE Vape Pens | 1/2 g | $15$24.9940% off | $30/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Slurricane Distillate Cartridge - 0.5g | 1/2 g | $15$24.9940% off | $30/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | MIMOSA | .5G 510 CARTRIDGE Vape Pens | 1/2 g | $15$24.9940% off | $30/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Clementine Distillate Cartridge - 0.5g | 1/2 g | $15$24.9940% off | $30/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Vape - KING LOUIS XIII 1G All-In-One | gram | $30 | $30/g | Good Day Farm St Louis Dispensary (Soulard) St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | STIIIZY BAR | each | $30 | $30/piece | Codes Dispensary St. Louis St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Slurricane | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Banana Runtz | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Rainbow Belts | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Northern Lights | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Durban Poison Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Clementine Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Mimosa Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Watermelon Mojito | Cartridge | 1g | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Bob's Hard Lemonade | Cartridge | 1g | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Buoyant Bob - Lemon Lavendar Distillate Cartridge 1g | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | STRAWBERRY DAIQUIRI | 1G 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Buoyant Bob - Mai Tai Distillate Cartridge 1g | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Kayak Crush | Cartridge | 1g | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | MOSCOW MULE | 1G 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $34.99 | $34.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g99 | 2 g | $71.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Alpine Strawberry | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.99 | $35.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Soulard St. Louis · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Batch | 1g Signature Cartridge - Durban Poison | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Batch | Distillate Vape | OG Kush Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Batch | Distillate Vape | GMO Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Guava | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Batch | Distillate Vape | Trainwreck Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Lemon Drop | Cartridge | 1g | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Sour Apple | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sour Watermelon | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Lemon Cookies | Cartridge | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Lemon | Disposable | 2g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Swade Dispensary The Grove St. Louis · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Batch | Distillate Vape | Razzlemon Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Batch | Distillate Vape | NYC Diesel Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Batch | 1g Signature Cartridge - Jack Herer | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Jet Fuel | Cartridge | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Flora Farms Chippewa Dispensary St. Louis · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |