Cheapest flower in West Plains, MO
Cheapest right now: Katsu Bubba Kush | Pre-pack at High Profile of West Plains Dispensary — $55 ($3.93 per gram)
396 comparable flower listings at 2 West Plains dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Katsu Bubba Kush | Pre-pack Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gas Apples | Pre-Pack Shake Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Bubble Bath | Pre-pack Flower | ounce | $129 | $4.61/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Greenlight: Popcorn Flower | Zoap | 14g | Gold Flower | half ounce | $70 | $5/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Andeze | Pre-pack Flower | ounce | $144 | $5.14/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cake Pop | Pre-pack Flower | ounce | $144 | $5.14/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Nectarine Squeeze Flower 1oz (28g) Galactic Cannabis · Flower | ounce | $144 | $5.14/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blue Taffeze | Pre-pack Flower | half ounce | $74 | $5.29/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | White Out | Pre-pack Flower | half ounce | $74 | $5.29/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | CODES: Flower | Sour Guava Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Codes: Flower | Fortune Cookie | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | CODES: Flower | Kc Og Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Habitat: Flower | Nectarine Squeeze Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Habitat: Flower | Grape Street Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | CODES: Popcorn | Apple Fritter Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | CODES: Popcorn | Double Up Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CODES: Popcorn | Grape Gas Flower | quarter | $39 | $5.57/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Codes: Flower | Vice City | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Codes: Flower | Dosilato | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Codes: Flower | Jealousy Split | 14g Codes · Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | CODES: Flower | Lucinda Williams Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | CODES: Flower | Vertical Kush Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | CODES: Flower | Yuzu Sour Flower | half ounce | $79 | $5.64/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Runtz | 28g Flower | ounce | $159 | $5.68/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Primetime | Deli Flower | eighth | $20 | $5.71/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Galactic: Flower | Pina Grande Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Greenlight: Flower | Zoap | 14g Gold Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Block Party | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Nectarine Squeeze Flower 1/2oz (14g) Galactic Cannabis · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Old Dirty Biker | Pre-pack Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | It's a Secret | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Sherb Cake | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | MAC Truck | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Gelato 41 | Pre-pack Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Eye Candy | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Sunset Cider | Pre-pack Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Do-Si-Dos | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Pina Grande | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Apple Tartz | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Ice Cream Cake | Pre-pack Smalls Flower | half ounce | $84 | $6/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How West Plains flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical West Plains price: $8.29 per gram (middle of $6.02–$11.43). That works out to about $29.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in West Plains publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More West Plains price data: cheapest weed in West Plains, cheap ounces, West Plains flower price index, West Plains deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.