| 1 | Blue Milky Way 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cactus Chiller | CHILL Disposable | 0.5g | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Ostara | Sweet Island Skunk | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Ostara | Cereal Milk | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Celestial Sherbert 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Dream 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sour Tangie 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blueberry Muffin 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blueberry Moon 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Florida Sunshine 1g Cart | gram | $40 | $40/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: Go Cart Vape | Grape Soda | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Go Cart Vape | Strawberries and Cream | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | GDF: Go Cart Vape | Wild Watermelon | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | GDF: Go Cart Vape | Blue Raspberry Smash | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | GDF: Go Cart Vape | Peach Tea | Cartridge | 1g | gram | $42 | $42/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Jelly Dulce | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sour Gushers | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Banana Flambe | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Blue Slurpie | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $87.50 | $43.75/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Codes: The Code Vape | Peach Parfait | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blue Raspberry Smash | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Black Cherry 0.5g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Codes: The Code Vape | Lime Smoothie Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Codes: The Code Vape | Mango Cream | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Codes: The Code Vape | Watermelon Bubblegum Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Fruit Cup 0.5G Classy Cart (Sweet) | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Blueberry Moon 1g All-In-One | gram | $45 | $45/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | GDF: GO Block Vape | Blue Raspberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | GDF: GO Block Vape | Peach Mango Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | GDF: GO Block Vape | Strawberry Ice | All-In-One | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Grape Soda | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Greenlight | Forbidden Guava | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Greenlight | Girl Scout Cookies | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Greenlight | Jack | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Greenlight | Papaya Punch | Cartridge | 1G | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Florida Sunshine 1g All-In-One | gram | $45 | $45/g | High Profile of West Plains Dispensary West Plains · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Headband | Cartridge | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Orange Tsunami 0.5g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Peach Tea | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Codes Dispensary West Plains West Plains · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |