| 1 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre-Roll 2-Pack (Grape Indica) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre Roll 2-Pack (Banana Sativa) 6/15/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | FUSED 1g Candy Crutch Infused Pre-Roll 2-Pack (Strawberry Hybrid) 6/01/26 Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mimosa | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | FUSED Raspberry Runtz 1.25g Infused Pre-Roll #35724 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | FUSED Sweet & Sour Green Apple 1.25g Infused Pre-Roll #37080 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | FUSED Banana Candy 1.25g Infused Pre-Roll #36636 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | FUSED Green Unicorn 1.25g Infused Pre-Roll #33881 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | FUSED Strawberry Lemonade 1.25g Infused Pre-Roll #33793 Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Blue Runtz | Infused Joints | 1.25gCollective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | FUSED Banana Candy 2.1g Dogwalker Infused Pre-Roll 5-Pack #36638 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | FUSED Strawberry Lemonade 2.1g Infused Dogwalker Pre-Roll 5-Pack #37965 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | FUSED Super Gushers 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre-Rolls #36639 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | FUSED Mimosa Pop 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre-Rolls #38091 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | FUSED Banana Candy 2.1g Dogwalker Infused Pre-Roll 5-Pack #38624 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | FUSED Forbidden Raspberry Dogwalker 2.1g 5-Pack Infused Pre-Rolls #37789 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | FUSED Strawberry Ice Cream 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre Roll #38030 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | FUSED Grape Burger 2.1g Dogwalker 5-Pack Infused Pre-Rolls #37868 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | FUSED Green Unicorn Dogwalker 2.1g Infused Pre Roll #38004 Infused Pre-rolls | 2.1 g | $36 | $17.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | FUSED 1g Grape Burger Infused Pre-Roll #38386 Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Moonrocket | Infused Pre-Roll | Banana Clipz Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Isolate Infused Pre Roll | Zeven Eleven Infused Pre-rolls | 1/2 g | $12.50 | $25/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | MoonRocket | Diamond Infused Pre-Roll | Cheesecake OG Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Isolate Infused Pre Roll | Sour Tangie | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $25 | $25/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |