Cheapest pre-rolls in Butte, MT
Cheapest right now: Bonsai Melt .35g Mini Pre-Rolls at Greenhouse LLC — $21.14 ($6.04 per gram)
78 comparable pre-rolls listings at 3 Butte dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bonsai Melt .35g Mini Pre-Rolls Pre-rolls | eighth | $21.14 | $6.04/g | Greenhouse LLC Butte · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pre Roll | GMO Sherbcrasher | 1g Montana Kush · Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pre Roll | Peanut Butter Gelato | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | MT Kush | 7pk Prerolls - Garlic Ice Cream Montana Kush · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | MT Kush | 7pk Prerolls - Mint Sherbert Montana Kush · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Skunch 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Super Glue 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pre Roll | Cream Smoothie | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | MT Kush | 3pk Prerolls - Animal Tsunami Montana Kush · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pre Roll | Fred Flintstone | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Durban Poison 0.5g pre roll Pre-rolls | 1/2 g | $4.07 | $8.14/g | Greenhouse LLC Butte · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Little Jane Blue Dream 5PK Dog walkers 2.5g Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.14 | $8.46/g | Greenhouse LLC Butte · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Super Sherb 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Baldur's Crepe 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Galactic Jack 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Sour Lime Haze 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Blueberry 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | MT Blues 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Redneck Divorce 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Redneck Divorce Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Montana Blues Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Blueberry Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Dogwalker 5-Pack (1.75g) Pre-Roll Super Sherb Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $16 | $9.14/g | Natural Wellness Butte Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Pre Roll | Holy Grail | .5g Montana Kush · Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Pre Roll | MT Silvertip Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Pre Roll | Apricot Scone Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | STX - GMO 2pk Pre-Roll .5g Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Greenhouse LLC Butte · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Pre Roll | Phoenix | 1g Montana Kush · Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Pre Roll | Sticky Rice Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Pre Roll | Jealousy | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $15 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Pre Roll | Sherb Cream Pie | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $15 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Pre Roll | Peanut Butter Pie | 3 Pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $15 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Preroll | Lato Berry | 3pk Montana Kush · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $15 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Pre Roll | Kush Mintz | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pre Roll | GMO | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Pre Roll | Maui Wowie | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Pre Roll | Stay Puft | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Pre Roll | D-Lish | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pre Roll | Lemon Tree | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Pre Roll | Peel Out | 7pk Montana Kush · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Montana Kush - Butte Dispensary Butte · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Butte pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Butte price: $10 per gram (middle of $8–$13). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Butte publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Butte price data: cheapest weed in Butte, cheap ounces, Butte flower price index, Butte deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.