Cheapest flower in Fairview, MT
Cheapest right now: Sour Tsunami Prepacked 7g at UURB Dispensary - Fairview — $25 ($3.57 per gram)
129 comparable flower listings at 1 Fairview dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Tsunami Prepacked 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Ganja Goddess Blueberry Tahoe Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Ganja Goddess Critical Nebular Haze Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Big Sky Buds Sloth Sweat Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Shovels Head Dr Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Ganja Goddess Trophy Wife+White Runtz Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ganja Goddess Hippie Crippler Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ganja Goddess Afghan Cow Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Ganja Godess Sour Diesel Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Ganja Goddess Chocolate Chunk Deli Flower Flower | gram | $4.50 | $4.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Ganja Goddess Blue Dream Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Apogee Gardens Huckleberry Bar Smalls Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Power Plant Sativa Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Terpology Lilac Diesel Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Ganja Goddess Durban Poison Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Big Sky Buds Banana Punch Deli Flower (SMALL BUDS & SHAKE) Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Shovels Deep Chunk Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ganja Goddess Blueberry Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Power Plant Apple Fritter Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Terpology Flashback Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Ganja Goddess Secret Cookies x Kush Mints Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Ganja Goddess Master Kush Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Ganja Goddess White Widow Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Ganja Goddess Titty Sprinkles Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Terpology Landslide Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Ganja Goddess Silver Mountains Deli Flower Flower | gram | $5.50 | $5.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Zoap Deli Flower Flower | gram | $6.50 | $6.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Blue Dream Deli Flower. Flower | gram | $6.50 | $6.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Zool Aid #1 Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Apogee Gardens Head Locc Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | The Hi-Line Bruce Banner Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Green Fire Northern Lights Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | The Green Bee Super Lemon Haze Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Terpology Candy Cake Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Rock Bottom Gelato 33 Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Rock Bottom Darth Yoda Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Rock Bottom Autumn Sunset Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | MT Kush Stay Puft Deli Flower Flower | gram | $7.50 | $7.50/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | UURB Gelato 33 Prepackaged 6g Flower | each | $50 | $8.33/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | UURB Super Boof Prepackaged 6g Flower | each | $50 | $8.33/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Fairview flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fairview price: $8.50 per gram (middle of $5.50–$10). That works out to about $29.75 an eighth.
- 80.1% of priced flower listings in Fairview publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fairview price data: cheapest weed in Fairview, cheap ounces, Fairview flower price index, Fairview deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.