| 1 | Collective Elevation Lemon Gelato .5 Cart Vape Pens | each | $24 | $24/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | The Clear Original Cartridge 500mg | XJ-13 | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | The Clear Original Cartridge 500mg | Orange Cream | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Clear Original Cartridge 500mg | Lemon Haze | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | The CLEAR | Original Cartridge 500mg - Banana Cream | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | The Clear Original Cartridge 500mg | Lime Sorbet | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | The Clear Original Cartridge 500mg | Grapevine | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Clear Original Cartridge 500mg | Golden Goat | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | The Clear Original Cartridge 500mg | Potent Pineapple | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | The Clear Original Cartridge 500mg | Pure Pear | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | The Clear Original Cartridge 500mg | Strawberry Banana | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | The Clear Original Cartridge 500mg | Blueberry | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | The Clear Original Cartridge 500mg | Blue Raz | each | $30 | $30/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Blueberry | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | The CLEAR Original All in One 500mg | Banana Cream | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Blue Raz | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Grapevine | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | XJ-13 | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Pure Pear | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | The CLEAR Original All-in-One 500mg | Strawberry Banana | each | $35 | $35/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $38 | $38/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $38 | $38/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Peaches & Cream | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $38 | $38/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cannapy Baja Bash 0.5g Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cannapy Black Cherry zoda .5g cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Stokes Grand Daddy Purp .5g Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cannapy Bull of Red 0.5g Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Cannapy Grand Daddy Purple .5g Indica Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Cannapy Huckleberry Haze 0.5g Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cannapy Raspberry Jelly Cake .5g Cartridge Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cannapy Green Apple .5g Cartridge Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cannapy Strawberry Baja .5g Cartridge Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cannapy Grape Zoda .5g Cartridge Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Cannapy Tropical Skunk .5g Cartridge Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Cannapy Slurricane .5g Indica Cart Vape Pens | each | $20 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Berry White | Cartridge | 0.9g Vape Pens | each | $36 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blue Dream | Disposable | 1g Vape Pens | each | $40 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Granite Peak Strawnana .9 Cart Vape Pens | each | $40 | $40/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Granite Peak Pink Rozay .9 Cart Vape Pens | each | $40 | $40/piece | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Galactic Grape | Disposable | 1g Vape Pens | each | $40 | $40/g | UURB Dispensary - Fairview Fairview · ★ 4.7 · pickup | Aug 1, 2026 |