Cheapest concentrates in Great Falls, MT
Cheapest right now: Sugar Mints - Loose at Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary — $8 ($8 per gram)
138 comparable concentrates listings at 3 Great Falls dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sugar Mints - Loose Concentrates | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Charblazer - 4 gram Budder Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Psyhigh Duck - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Barrel Racer Live Resin - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gnome Garden Badder - 4 Grams Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Barrel Racer - 4 gram Live Resin Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Jiggly Puffed - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Charblazer - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Snorlax Kush - 4 gram Badder Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Strawberry Guava Live Resin - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | OMFG Dragon Gak - 4 gram Live Resin Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Strawberry Guava - 4 gram Live Resin Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Snorlax Kush - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | GG#4 Blend - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Psyhigh Duck - 4g Badder Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Citrus Blend - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Teotihuacan - 4 gram Live Resin Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | OMFG Dragon Gak Live Resin - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Jiggly Puffed - 4 gram Badder Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Teotihuacan Live Resin - 4g Baller Jar Concentrates | each | $77.49 | $19.37/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | blueberry silvertip | Solvent | Badder | 1g Collective Elevation · Concentrates | each | $20.91 | $20.91/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | honey sundae | Solvent | Badder | 1g Collective Elevation · Concentrates | each | $20.91 | $20.91/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | mommy's milk | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $20.91 | $20.91/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Packs Purple ZaZa Blunts - Preroll-2.5g Concentrates | each | $56.58 | $22.63/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Charblazer - 1g Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Teotihuacan - 1g Live Resin Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Citrus Black/Flosee Live Resin Sauce(DS) - 1 Gram Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Jiggly Puffed - 1 gram Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Jiggly Puffed - 1g Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Ice Box Pie Sugar (DS) - 1 gram Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Psyhigh Duck - 1g Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Psyhigh Duck - 1g Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Ice Box Pie Sugar (DS) - 1 gram Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Charblazer - 1g Badder Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Scary Terry Sugar (DS) - 1 gram Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Donny Burger | Solvent | Badder | 1g Collective Elevation · Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Donny Burger Badder - 1 Gram Concentrates | each | $24.60 | $24.60/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Seed of Life Labs - Lazing Herb Shatter Concentrate 0.5g Seed of Life Labs · Concentrates | each | $15 | $30/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Seed of Life Labs - Oreoz Badder Concentrate 0.5g Seed of Life Labs · Concentrates | each | $15 | $30/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sugar .5 Gram - The Soap Concentrates | each | $15 | $30/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Great Falls concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Great Falls price: $30.75 per gram (middle of $19.37–$51.66). That works out to about $107.63 an eighth.
- 79.8% of priced concentrates listings in Great Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Great Falls price data: cheapest weed in Great Falls, cheap ounces, Great Falls flower price index, Great Falls deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.