| 1 | Chills X Mints Discount Shake - Eighth Flower | each | $11.07 | $3.16/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Huckleberry Bar (Discount Shake) - 1.33g Flower | each | $5.54 | $4.17/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Honey Banana (Discount Shake) - 3.50 grams Flower | each | $15.07 | $4.31/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Honey Banana (Discount Shake) - 1.94 grams Flower | each | $8.61 | $4.44/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cheddar Cheeze (Discount Shake) - Eighth Flower | each | $17.22 | $4.92/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Strawberry Banana (TSDS) - Eighth Flower | each | $18.45 | $5.27/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Donny Lama (Discount Shake) - 1.67g Flower | each | $9.84 | $5.89/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Samo 78(DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Bluntz (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Auto Flower (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Head locc (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Chills x Mints(DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Bluntz (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Bear Claw Kush (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Juicee J (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Chills X Mints (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Bear Claw Kush (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Head Locc (DS) - Loose Flower | gram | $6.15 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Donny Lama (Discount Shake) - Eighth Flower | each | $21.53 | $6.15/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Slurricane - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Astro Devil - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Rainbow Belts 3.0 - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Just Dave - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Ken's OG - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lono Lazing - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Mac 1 - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Gold Bars - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Meow - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Head Hunter - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Fruit - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Fayzee - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Sluice Box - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Seed of Life Labs - Zebra Ztripez Deli Style Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Seed of Life Labs - Wyatt Herb Deli Style Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Seed of Life Labs - Gary Payton Deli Style Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Seed of Life Labs - Fire Zuchi Deli Style Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Revenge Runtz - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Big Slurp - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pele Puffing - Loose Flower | gram | $8 | $8/g | Seed of Life Labs | Great Falls Dispensary Great Falls · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Redneck Runtz - Loose Flower | gram | $8.61 | $8.61/g | Infinity Wellness Dispensary SW Great Falls · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |