Cheapest flower in Kalispell, MT
Cheapest right now: King Palm- Margarita 1.5G at The Hi-Line Company Kalispell — $4.25 ($2.83 per gram)
438 comparable flower listings at 14 Kalispell dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | King Palm- Margarita 1.5G Flower | each | $4.25 | $2.83/g | The Hi-Line Company Kalispell Kalispell · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Tier 3 - Treasure Berry - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Tier 3 - Deathstar - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Tier 3 - 3 in the Pink - Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Tier 3 - MT Silvertip - Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Starfire Cream Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Waiting Game Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ajo Blanco 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Birthday Dawg Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | LEGEND Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Deleted Scenes Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Mac Blackberry Apple 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Garlic Breath x Pops Pineapple 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Permanent Marker 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Milk & Cookies 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Big Bagg 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | OG Kush 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cinex 1/2oz Flower | each | $65 | $4.64/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Love N' Stoke Flower | gram | $5 | $5/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | White Gummy | Green Lid Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Raspberry Parfait | 1g Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Star Stuff | Green Lid Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Critical Cure | Green Lid Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Jungle Pie | Green Lid Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Zkittlez Kush | 1g Flower | gram | $5 | $5/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Bubba Kush Flower | gram | $5.71 | $5.71/g | The Green Haus Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Bubba Kush Flower | gram | $5.71 | $5.71/g | Green Imports Kalispell · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Theoretical High 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Moonbow 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Super Buff Cherry 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Grease Monkey 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | MAC 3.5g Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Gold Bars | Big Buds | 3.5g Good Good · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | EOB Gary Payton (14GR) .50OZ Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | First Class Grass Farm Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | EOB Strawberry Castaway Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | First Class Grass Farm Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Indica Mix Pre-roll 0.5g Flower | each | $3 | $6/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | OG Kush Pre-roll 0.5g Flower | each | $3 | $6/g | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Tier 3 - Chem 91 - Flower | eighth | $21 | $6/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Tier 3 - Bruce Banner - Flower | quarter | $42 | $6/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | SoulTonix | Apples and Bananas | Big Buds | 3.5g SoulTonix · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Kalispell flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kalispell price: $10 per gram (middle of $7.14–$10.16). That works out to about $35 an eighth.
- 87.3% of priced flower listings in Kalispell publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kalispell price data: cheapest weed in Kalispell, cheap ounces, Kalispell flower price index, Kalispell deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.