Cheapest infused pre-rolls in Kalispell, MT
Cheapest right now: Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk at Elevated Kalispell — $20 ($12.50 per gram)
73 comparable infused pre-rolls listings at 10 Kalispell dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Cannarette - Indica - Baby Jokerz - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Cannarette - Indica - FamLove/FamLove - .8g/2pk Infused Pre-rolls | 1.6 g · 2-pack | $20 | $12.50/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Groove 3pk Sativa | Infused Pre-rolls Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Garden Mother Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Elevated Kalispell Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Infused Pre-roll 5pk - Insta Dream Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Infused Pre-roll 5pk - Strawberry Milk x 2 Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Infused Pre-roll 5pk - Backcountry Blackout Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Infused Pre-roll 5pk - Cherry Octane Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Infused Pre-roll 5pk - Divorce Court Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Infused Pre-roll 5pk - Knuckle Sandwich Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $55 | $13.75/g | Last Best Place Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Mendoz Stomper x Pie Hoe Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Zacks Cake Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Permanent Marker x Tropical Funk Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Black Garlic Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | GG#4_SD x Original Diesel Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/piece | Lifted Meds Kalispell Dispensary Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Pre-Roll : Hash Infused : Watermelon Laterz x Grape Cream Cake - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Pre-Roll : Hash Infused : SFV OG / Maple Dunks - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Pre-Roll : Hash Infused : Watermelon Laterz x Grape Cream Cake - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Pre-Roll : Hash Infused : SFV OG / Maple Dunks - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Pre-Roll : Hash Infused : SFV OG / Maple Dunks - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Pre-Roll : Hash Infused : Watermelon Laterz x Grape Cream Cake - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Pre-Roll : Hash Infused : SFV OG / Maple Dunks - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Pre-Roll : Hash Infused : Watermelon Laterz x Grape Cream Cake - 2.4 G Infused Pre-rolls | each | $40 | $16.67/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Infused Jack Wowzer 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Kush Mint Diamond Infused Pre Roll .8G Tamarack Cannabis · Infused Pre-rolls | 4/5 g | $14 | $17.50/g | Tamarack Cannabis - Best Dispensary Kalispell Kalispell · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Tamarack | .8g Diamond Infused Pre Roll - Banana Zoap Tamarack Cannabis · Infused Pre-rolls | 4/5 g | $14 | $17.50/g | Tamarack Cannabis - Best Dispensary Kalispell Kalispell · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | .8G Infused Pre-Roll - Animal Mints Infused Pre-rolls | 4/5 g | $14 | $17.50/g | Tamarack Cannabis - Best Dispensary Kalispell Kalispell · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | .8G Infused Pre-Roll - Triple Burger Infused Pre-rolls | 4/5 g | $14 | $17.50/g | Tamarack Cannabis - Best Dispensary Kalispell Kalispell · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Maui Mountain - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Silver Lime Sorbet - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Silver Lime Sorbet - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Maui Mountain - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Silver Lime Sorbet - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Maui Mountain - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Silver Lime Sorbet - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Pre-Roll : Infused 5-Pack : Maui Mountain - 3.125G Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $58 | $18.56/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Infused Burgerlicius 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Kalispell · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Mimosa | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | each | $24 | $19.20/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Mimosa | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | each | $24 | $19.20/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Mimosa | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | each | $24 | $19.20/g | Big Mountain Botanicals Kalispell · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Kalispell infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kalispell price: $19.20 per gram (middle of $13.75–$23.08). That works out to about $67.20 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Kalispell publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kalispell price data: cheapest weed in Kalispell, cheap ounces, Kalispell flower price index, Kalispell deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.