Cheapest infused pre-rolls in Lolo, MT
Cheapest right now: Infused Pre roll | Lemon Cherry Gelato x Mai Tai | 3 pack at Lone Peak Cannabis Company — $30 ($12.50 per gram)
37 comparable infused pre-rolls listings at 2 Lolo dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Pre roll | Lemon Cherry Gelato x Mai Tai | 3 pack Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Pre roll | SFV OG x Maple Dunks | 3 pack Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry Gelato/Tear Gas | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato/Rainbow Push Pop | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Infused Pre roll | Lemon Cherry Gelato x Super Sour | 3 pack Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $30 | $12.50/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Drift Infused Joint Infused Pre-rolls | gram | $14.63 | $14.63/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 1g Blue Dream Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $14.63 | $14.63/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Scooby Diesel Infused Joint Campsite Infused Pre-rolls | gram | $14.63 | $14.63/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Infused Pre-Roll | Sour Apple Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Mimosa | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Infused Pre-Roll | Raspberry Runtz Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Green Unicorn | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | banana candy | Infused Joints | 1.25g Collective Elevation · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $20 | $16/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | 5Pk of Infused Pre-rolls | Mimosa Pop Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 5Pk of Infused Pre-rolls | Island Punch Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 5Pk of Infused Pre-rolls | Green Unicorn Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | 5Pk of Infused Pre-rolls | Strawberry Lemonade Infused Pre-rolls | 2.1 g · 5-pack | $36 | $17.14/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Raspberry Runtz Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Sour Pebbles 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Strawberry Lemonade 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Don Lemon 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Banana Candy Infused 1.25 Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Green Unicorn 1.25 Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Mimosa Pop Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Grape Burger 1.25g Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $17.88 | $17.88/g | 406 BLISS Lolo · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Blueberry CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Banana Cream CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Infused Pre-roll | Grapevine Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Lime Sorbet CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Pure Pear CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Strawberry Banana CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | 2 Pack of .5g Infused Pre Rolls | Orange Punch Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Lemon Haze CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Crema De Voodoo | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Cheesecake OG | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sweet Honey | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Lone Peak Cannabis Company Lolo · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Lolo infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lolo price: $17.88 per gram (middle of $12.50–$20). That works out to about $62.58 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Lolo publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lolo price data: cheapest weed in Lolo, cheap ounces, Lolo flower price index, Lolo deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.