Cheapest infused pre-rolls in Whitefish, MT
Cheapest right now: SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk at Grizzly Pine — $35 ($14.58 per gram)
54 comparable infused pre-rolls listings at 3 Whitefish dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Montana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SFV OG/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Watermelon Laterz/Garlic Cookies | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert #11/Garlic Cookies Bubble Hash Infused 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $35 | $14.58/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Wakanda Gushers - Preroll 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blue Dream - Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Scooby Diesel | Infused Blunts | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Animal Face - Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Infused Intergalactic Gorilla 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Infused Mango Meow 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Solventless Infused Triple Scoop 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Infused PBR 5pk Prerolls Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $52.50 | $16.80/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lemon Cherry Gelato/Grape Cream Cake | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $45 | $18.75/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Rainbow Sherbert/Garlic | Infused Joints | .8g each | 3pk Groove Solventless · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $45 | $18.75/g | Hush Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Strawberry Banana - Live Rosin Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Mission Mountain Organics - Whitefish Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Infused Watermelon Punch 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Infused Purple Nitrous 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Infused Sweet Maui Gas 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Infused Dabbacaine 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Infused Dewcumber Summit 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Infused Snozz Breath 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Solventless Infused Memphis Tang 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Infused Melted Watermelon 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Infused Next Level Twisted 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Satsuma Meltshake - Live Rosin Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Mission Mountain Organics - Whitefish Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Infused Leeroy Jenkins 1.25 Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Infused Ayahuasca Drip 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Infused Apple Tazer 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Bangin Banana - Live Rosin Infused 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Mission Mountain Organics - Whitefish Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Infused Watermelon Ice 1.25g Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $24 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Solventless Infused Hulu Crasher 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 3.125 g · 5-pack | $60 | $19.20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Fused Infused Preroll - Mimosa Pop Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Fused Infused Preroll - Blue Runtz Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Fused Infused Preroll - Banana Candy Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Fused Infused Preroll - Sweet & Sour Green Apple Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Fused Infused Preroll - Strawberry Lemonade Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Fused Infused Preroll - Raspberry Runtz Infused Pre-rolls | 1.25 g | $25 | $20/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Strawberry Candy - Pop Rockets Infused 5 Pack Infused Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $40 | $20/g | Mission Mountain Organics - Whitefish Dispensary Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Peach x OKM 1g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Flashback x Peach 1g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Solventless Infused Hulu Crasher 1.25g Enhanced Preroll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | Grizzly Pine Whitefish · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Whitefish infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Whitefish price: $19.20 per gram (middle of $15–$24). That works out to about $67.20 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Whitefish publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Whitefish price data: cheapest weed in Whitefish, cheap ounces, Whitefish flower price index, Whitefish deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Montana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.