| 1 | CAKE Wild Cherry Zkittlez (I) Disposable Vape Vape Pens | 9/10 g | $31.50$4530% off | $3.15/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CAKE Blue Razz OG (I) Disposable Vape Vape Pens | 9/10 g | $31.50$4530% off | $3.15/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Haze Melon Heads (I) Live Resin Disposable Vape Vape Pens | 9/10 g | $38.50$5530% off | $3.85/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rainbow Belts - 0.9 Grams - Hybrid - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cake - Blueberry Dream Disposable (0.9G) Vape Pens | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pineapple Paradise - 0.9 Grams - Indica - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Space Cake - 0.9 Grams - Hybrid - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Watermelon OG - 0.9 Grams - Indica - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hustlers Ambition - Jelly Donut Disposable (1G) Vape Pens | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hustlers Ambition - Baja Blast Disposable (1G) Vape Pens | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pink Acai Kush - 0.9 Grams - Hybrid - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pink Guava - 0.9 Grams - Sativa - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink Panty Dropper - 0.9 Grams - Sativa - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cake - Alien Lemonade Disposable (0.9G) Vape Pens | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Strawberry Mango - 0.9 Grams - Sativa - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Passion Orange Guava - 0.9 Grams - Hybrid - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Maui Wowie - 0.9 Grams - Sativa - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Xtasy Kush - 0.9 Grams - Sativa - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Wild Cherry Zkittlez - 0.9 Grams - Indica - Designer Distillate | 9/10 g | $40 | $4/g | Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson Henderson · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | AMA Pie Hoe (I) Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AMA Blue Chip Special Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AMA Yellow Nectar (H) Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | AMA Zitrus Haze (H) Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Provisions Blue Tangie (S) Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $38.50$5530% off | $19.25/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Provisions Blue Dream (S) Vape Cartridge Vape Pens | 2 g | $38.50$5530% off | $19.25/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Royalesque Juiceman Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $38.50$5530% off | $19.25/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | LP Exotics Lemon Granita (H) BDT Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | LP Exotics Kush Crasher (I) BDT Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | City Trees Atomic Pop (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | City Trees Watermelon Mojito (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | LP Exotics Ghost Wreck (S) BDT Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HSH Blueberry Muffin (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HSH Ghost Train Haze (S) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | HSH Wedding Cake (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | AMA Sweet Citrus (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | AMA Monkey Business (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | AMA Golden Squeeze (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | AMA Fremont Frost (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | HSH White Widow (H) Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | LP Exotics Papayaloso (I) BDT Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $40$6033% off | $20/g | The Dispensary Gibson Henderson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |