| 1 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g | 1.5 g · 3-pack | $33.79 | $7.51/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dogwalkers Animal Face "SIT" Infused Preroll 5pk Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $30 | $13.33/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | - STRAWBERRY MANGO - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $14.36 | $14.36/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | - STRAWBERRY COUGH - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $14.36 | $14.36/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Clear TWAX Grapevine Infused Pre-roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Clear Blueberry | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lime Sorbet | Infused Joints | 1.25g Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | - GELATO - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Clear TWAX Strawberry Banana Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Clear TWAX Lemon Haze Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Clear TWAX Banana Cream Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | - ORANGE SUNSET - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g]STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $32 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | - BISCOTTI - .5G 40's Infused Preroll 4 Pack [2g]STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $32 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Stiiizy 40's Strawberry Mango Infused Preroll 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $32 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | - WATERMELON Z - .5G 40's Infused Mini Preroll 4 Pack [2g]STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $32 | $16/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hustler's Ambition - Baja Blast Infused Pre Roll 1gHustler's Ambition · Infused Pre-rolls | gram | $17 | $17/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | - KING LOUIS XIII - .5G 40's Infused Mini Blunt 4 Pack [2g]STIIIZY · Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $35 | $17.50/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Stiiizy 40's Super Lemon Haze Infused Blunt 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $35 | $17.50/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AMA Space Candy Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AMA Fire OG Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | AMA Sour Orange Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | AMA Georgia Gas Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | AMA Grape Gelato Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dogwalkers Big Dogs Apple Cobbler Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | - SUPER LEMON HAZE - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dog Walkers Big Dogs Outta My Head x Baby Yoda Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dog Walkers Big Dogs OMG Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dog Walkers Big Dogs Point Break Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | - BLUE DREAM - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | AMA Cherry Poison Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | AMA Sweet Dreamzzz Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | AMA Jealousy Cake Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | AMA Ice Lemonade Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dogwalkers Big Dogs GSC X French Toast Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | - PURPLE PUNCH - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $19 | $19/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | - PINEAPPLE EXPRESS - 1G 40's Infused PrerollSTIIIZY · Infused Pre-rolls | gram | $19 | $19/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Karma Honey Roll Lemon Gelato Cookies Infused Preroll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $24.99 | $20.82/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Karma Honey Roll Pineapple Island Candy Infused Preroll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $24.99 | $20.82/g | The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas North Las Vegas · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |