Cheapest weed in Sun Valley, NV
386 Sun Valley menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Nevada city: cheapest weed in Nevada
Cheapest flower in Sun Valley
See all flower prices →Cheapest right now: Prime Cannabis Cherry Tangerine Shake 28g at Curaleaf Dispensary Sun Valley — $55 ($1.96 per gram) · 240 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Prime Cannabis Cherry Tangerine Shake 28g Flower | ounce | $55$7021% off | $1.96/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Prime Cannabis Watermelon Later Shake 28g Flower | ounce | $55$7021% off | $1.96/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Prime Cannabis Cherry Tangerine Shake 14g Flower | half ounce | $30$4025% off | $2.14/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Prime Cannabis Green Crack Shake 14g Flower | half ounce | $30$4025% off | $2.14/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Prime Cannabis Blue Venom Shake 14g Flower | half ounce | $30$4025% off | $2.14/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Prime Cannabis Secret Weapon Shake 14g Flower | half ounce | $30$4025% off | $2.14/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BaM LV Glue Whole Flower 14g Flower | half ounce | $36$6040% off | $2.57/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ghost Town Lemon Junky Whole Flower 14g Flower | half ounce | $36$6040% off | $2.57/g | Curaleaf Dispensary Sun Valley Sun Valley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Sun Valley
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Razz OG - 0.9 Grams - Indica - Designer Distillate at Curaleaf Dispensary Sun Valley — $25 ($2.50 per gram) · 146 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Sun Valley flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Sun Valley →Discounted items across Sun Valley menus, newest first.
Best dispensaries in Sun Valley →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Nevada dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.