| 1 | Savvy | Watermelon Z | Pods | 2g | 2 g | $52 | $26/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Rainbow Belts | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Apple Fritter | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | White Widow | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | [OSO] Grape Ape | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Boof | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Juicy Mango | AIO | Savvy Strut | 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Pinnacle | Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Green Crack | Cartridge | Ozone | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Maui Wowie | Cartridge | Ozone | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pink Rozay | Cartridge | Ozone | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Super Sour Diesel | Cartridge | Ozone | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Zen Peaceful Peach | 14:1:1 THC:CBG:CBC | Disposable | Effin' | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Deep Sleep Dreamy Dark Cherry | 14:1:1 THC:CBN:CBG | Disposable | Effin' | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Do it! Game on Cherry | 7:1 THC:THCv | Disposable | Effin' | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dubai Chocolate | Disposable | Simply Herb | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fruity Pebbles OG | Disposable | Simply Herb | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lky Charmz | Disposable | Simply Herb | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | POG Juice | Disposable | Simply Herb | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sleepover - Cherry Sorbet (4:1 THC:CBN) Cart [1g] | gram | $50 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pineapple Funk | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $100 | $50/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | (the) Essence | Blue Dream | Pods | 1g | gram | $55 | $55/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | (the) Essence | Northern Lights | Pods | 1g | gram | $55 | $55/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | (the) Essence | Gelato | Disposable | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bellini | ROVE Classics | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Tangie | ROVE Classics | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Ape | ROVE Classics | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | (the) Essence | Cereal Milk | Disposable | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | (the) Essence | Permanent Marker | Disposable | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Purple Urkle | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemon Cherry Gelato | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | OG Squeeze | Live Resin Cartridge | Raw Garden | 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | (the) Essence | Durban Poison | Disposable | 1g | gram | $60 | $60/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blueberry Cake | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 1.0g | gram | $65 | $65/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Local Skunk | Live Resin Disposable | Ozone Reserve | 1g Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Public Garden Dispensary Bloomfield Bloomfield · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |