| 1 | PAX | Sweet Berry Sleep | High Purity Pod | 1g | quarter | $55 | $7.86/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | PAX | Blood Orange | High Purity Disposable | 1g | quarter | $55 | $7.86/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pax - Disposable Vape Reload Pod - Blue Zushi (H) Vape Pens | quarter | $55 | $7.86/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Holiday - Disposable Vape - Golden Hour (S) Vape Pens | quarter | $60 | $8.57/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Clade9 - Live Resin Disposable Vape - Orange Push Pop (S) .5 Vape Pens | eighth | $70 | $20/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Label - Distillate Cart - Pork Roll (H) Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Label - Distillate Cart - Chemberry (H) Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Later Days - Disposable Vape - Bubble Gum (I) Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Canna Caviar - Live Resin Vape - Blue Cookies (I) Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Papa's Herb - Distillate Cart - Lemon Cherry Gelato (H) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Black Label - Distillate Cart - Rainbow Guts (H) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black Label - Distillate Cart - Clementine Coma (S) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Papa's Herb - Distillate Cart - Skywalker OG (I) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Papa's Herb - Distillate Cart - Pineapple Express (S) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Purple Milk | Budder Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Papa's Herb - Distillate Cart - Grand Daddy Purple (I) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Papa's Herb - Distillate Cart - Blue Dream (H) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Frutful - Distillate Cart - Tigers Blood (S) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Baja Smash | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Black Label - Distillate Cart - Blueberry Cheesecake (I) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Black Label - Disposable Vape - Purple Kush (I) Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Black Label - Disposable Vape - Golden Boot (S) Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Black Label - Disposable Vape - Chemberry (H) Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dice - Distillate Cart - Apple Fritter(H) Vape Pens | 1/2 g | $21$3030% off | $42/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Eureka - Disposable Vape - Mimosa (H) Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Eureka - Disposable Vape - Mango Haze (S) Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Eureka - Disposable Vape - Blackberry Kush (I) Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | BRIQ 2 Legacy Series Ruby Red Diesel 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $85 | $42.50/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $88$11020% off | $44/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $88$11020% off | $44/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $88$11020% off | $44/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blueberry Muffin Cloudburst Essentials Cartridge 1g | gram | $45 | $45/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Strawnana | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Lemon Cherry Gelato Essentials Cartridge | gram | $45 | $45/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Select - Distillate Cart - Mimosa (H) Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Social Dispensary Bridgeton Bridgeton · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |