Cheapest flower in Camden, NJ
Cheapest right now: Agent Z | Smalls | 28g at Loud House Dispensary — $100 ($3.57 per gram)
178 comparable flower listings at 2 Camden dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Agent Z | Smalls | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Loud House Prepack Whole Flower 28g-Indica:Apple Sundae Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Loud House 28g-Sativa:Primary Colors Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Loud House 28g- Hybrid:Island Drip Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Loud House Prepack Smalls 28g- Hybrid:Muffin Grease Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Loud House 28g- Hybrid:Gas Lit Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bulbz Mixed Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Unbranded Prepack Mixed Buds 28g- Hybrid:Muffin Bomb Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find | Muffin Grease | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $108 | $3.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find Prepack Mixed Buds 28g- Hybrid:P-85 Flower | ounce | $108 | $3.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find Prepack Mixed Buds 28g- Sativa:Fork Yeah Flower | ounce | $108 | $3.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find Prepack Smalls 14g- Hybrid:Cowboy Caviar Flower | half ounce | $66 | $4.71/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find Prepack Smalls 14g- Hybrid:Paw Paw Flower | half ounce | $66 | $4.71/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | GL Black Star Lime #2 - Ground Flower (7g) Flower | quarter | $36 | $5.14/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lemon Drip Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $72$12040% off | $5.14/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tangerine Haze Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find Prepack Mixed Buds 7g- Hybrid:Muffin Grease Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | GL Red Runtz - Smalls (7g) Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | GL MUSK 1 - Smalls (7g) Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | GL Grandi Guava - Smalls (7g) Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | LITTLES | HASHBURGER | 14G Flower | each | $89.10$9910% off | $6.36/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | LITTLES | PAVE | 14G Flower | each | $89.10$9910% off | $6.36/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | LITTLES | GARLIC COOKIES | 28G Flower | each | $178.20$19810% off | $6.36/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | LITTLES | SOUR ORANGE | 28G Flower | each | $178.20$19810% off | $6.36/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mystic Mint Pre-Pack (Popcorn) 7g - Rythm (Indica Dominant) Flower | quarter | $45$7540% off | $6.43/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | RYTHM Smalls VelcroZ 7g RYTHM · Flower | quarter | $45$7540% off | $6.43/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Taffy Twist Pre-Pack (Popcorn) 7g - Rythm (Indica Dominant) Flower | quarter | $45$7540% off | $6.43/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Yellow Subaru | 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Taffy Twist | Smalls | 14g RYTHM · Flower | half ounce | $94 | $6.71/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rose Gold Runtz Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sour Diesel Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Zashimi Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Black Maple Pre-Pack (Mixed Buds) 3.5g - Good Green (Indica) Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Fantasy Melonz Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tangerine Haze Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Paradise Snacks Pre-Pack (Mixed Buds) 3.5g - Good Green (Indica) Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Chicken n' Wafflez Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | White OG Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Head Cracker Flower 3.5g RYTHM · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Swamp Water Fumez Pre-Pack (Mixed Buds) 3.5g - Good Green (Hybrid) Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Camden flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Camden price: $11.43 per gram (middle of $6.29–$15.05). That works out to about $40 an eighth.
- 98.9% of priced flower listings in Camden publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Camden price data: cheapest weed in Camden, cheap ounces, Camden flower price index, Camden deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.