Cheapest pre-rolls in Camden, NJ
Cheapest right now: Feelz 3.75g Pre roll Pack - Trophy Wife at Loud House Dispensary — $26 ($6.93 per gram)
91 comparable pre-rolls listings at 2 Camden dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feelz 3.75g Pre roll Pack - Trophy Wife Pre-rolls | 3.75 g | $26 | $6.93/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Feelz 3.75g Pre roll Pack - Green Goddess Pre-rolls | 3.75 g | $26 | $6.93/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Elyon | Blue Dream | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Elyon | Apple Mochi Gelato | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Elyon 1.25g Pre roll - Garlicane Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Elyon 1.25 g Pre roll - Watermelon Mimosa Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Elyon 1.25 g Pre roll - Marmalade Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Elyon | World Cup | USA Grape Gas | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Elyon | Pound Cake OG | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Elyon | Glitter Bomb | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $9 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | GL Strawberry Mango Haze - Pre-Rolls (2.5g /5pk) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $18 | $7.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | GL Bananaconda - Pre-Roll (1.0g) Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | GL MAC 1 - Pre-Roll (1.0g) Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find Preroll 1g- Indica:Asphalt OG Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find Preroll 1g- Indica: Modified Goat Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Big Headz Zero Gravity Pre-rolls | gram | $9$1850% off | $9/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Dulce de Uva | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | White Truffle | Joints | 1g LEGEND · Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Highbrid | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Glass Meadows - Pre Roll - 1g | Spritzer | Each Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pink Certz | 1g | PreRoll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Kynd Jet Fuel (S) Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Permanent Marker | Joints | 1g LEGEND · Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Zaza – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | each | $10.80$1210% off | $10.80/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | PREROLL | PRINCESS CUT | 1G Pre-rolls | each | $10.80$1210% off | $10.80/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | PREROLL | BLUES QLUES | 1G Pre-rolls | each | $10.80$1210% off | $10.80/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | PREROLL | DOSILATO | 1G Pre-rolls | each | $10.80$1210% off | $10.80/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | PREROLL | NARANJAS | 1G Pre-rolls | each | $10.80$1210% off | $10.80/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | A Shore Thing | Pre-rolls | 0.6g each | 6pk Lowell Herb Co. · Pre-rolls | each · 6-pack | $39.60$4410% off | $11/g | Camden Apothecary Camden · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2 Pack Pre-Roll - Gyat - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 2 Pack Pre-Roll - Super Gremlin - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 2 Pack Pre-Roll - Orangutang - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 2 Pack Pre-Roll - Military Chocolate - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 2 Pack Pre-Roll - Lucky 13 - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 2 Pack Pre-Roll - Honey Bunny - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | 2 Pack Pre-Roll - Blueberry Cherry - .5g x2 Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hell Z | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Riptide Rush | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | zubai | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Candy Octane | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.20$1630% off | $11.20/g | Loud House Dispensary Camden · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Camden pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Camden price: $11.31 per gram (middle of $7.20–$17.14). That works out to about $39.59 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Camden publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Camden price data: cheapest weed in Camden, cheap ounces, Camden flower price index, Camden deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.