Cheapest pre-rolls in Elizabeth, NJ
Cheapest right now: Gruntz | Joints | 0.7g at Budzooka Weed Dispensary — $13 ($1.30 per gram)
188 comparable pre-rolls listings at 3 Elizabeth dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gruntz | Joints | 0.7g Pre-rolls | 7/10 g | $13 | $1.30/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wonderbrett | Sour Diesel | Joints | 0.7g Wonderbrett · Pre-rolls | 7/10 g | $13 | $1.30/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | FIND. Primary Colors Single | 1g Pre-rolls | gram | $6.99$1030% off | $6.99/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fresh | GSZ Pre-Rolls | 7PK Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25$5050% off | $7.14/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ozone Yuzu Sour Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1235% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ozone Modified Bananas Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1235% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ozone Gorilla Chem OG Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1235% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ozone Tropic Thunderfunk Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1235% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Another State Fantasy Melon 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1022% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Another State Papayamosa 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1022% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Another State Peach Pie 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1022% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ozone Rainbow Chip Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1235% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Another State Sour Diesel 1g Pre-rolls | gram | $7.79$1022% off | $7.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine Lemon Batter Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.99$1233% off | $7.99/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | &Shine Bananaconda Single | 1g Pre-rolls | gram | $7.99$1233% off | $7.99/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Petes Farm Stand OZ Kush Single | 1g Pre-rolls | gram | $8.79$1227% off | $8.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Petes Farm Stand Black Magic Single | 1g Pre-rolls | gram | $8.79$1227% off | $8.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Petes Farm Stand Redeye Jedi Single | 1g Pre-rolls | gram | $8.79$1227% off | $8.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dogwalkers East Coast Sour Diesel Big Dog Single | 1g Pre-rolls | gram | $8.99$1540% off | $8.99/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Elyon | Pound Cake OG | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $12 | $9.60/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Elyon | Ruby Violet | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $12 | $9.60/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Legend Strawberry OG 1g Pre-rolls | gram | $9.79$102% off | $9.79/g | Urge NJ Cannabis Dispensary Elizabeth · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Fresh | East Coast Sour Diesel Pre-Roll | 1G Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Fresh | Garlic Juice | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Fresh | LA Baker | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Fresh | Moonbow Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Fresh | Rainbow Belts| Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Anthologie - Purple Punch - 1G Preroll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | PR - Fresh - Citral Circus Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Triangle Kush | Joints | 1g Fresh · Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Big Velvet Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | PR - Fresh - Super Boof Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Truffle Monkey Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | B Witched | Joints | 1g Fresh · Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | GMO Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | coffee creamer | Joints | 1g Fresh · Pre-rolls | gram | $10$1217% off | $10/g | FRESH Elizabeth · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Elyon | World Cup | Canada GG4 | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $13 | $10.40/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Elyon | World Cup | Japan Sativa Diva | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $13 | $10.40/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Elyon World Cup Spain - 1.25G Preroll Pre-rolls | 1.25 g | $13 | $10.40/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Elyon World Cup Colombia - 1.25G Preroll Pre-rolls | 1.25 g | $13 | $10.40/g | Budzooka Weed Dispensary Elizabeth · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Elizabeth pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Elizabeth price: $12.50 per gram (middle of $9.42–$49.98). That works out to about $43.75 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Elizabeth publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Elizabeth price data: cheapest weed in Elizabeth, cheap ounces, Elizabeth flower price index, Elizabeth deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.